8 sposobów na pobudzenie kreatywności


Animacje na zlecenie:
Kup moją książkę i kurs:
Podcast:
Wspieraj kanał:

Konsultacje, mentoring i pytania biznesowe: leszek@ideaman.tv
#edukacja #psychologia #biznes


Grupa FB:
Fanpage Facebook:
Inne Animacje:

Wszystkie treści, w tym nazwy własne i cytaty, są użyte w celach edukacyjnych. Zastosowanie logotypów ma charakter informacyjny. Żaden z elementów filmu nie jest i nie może być substytutem terapii lub indywidualnej porady psychologicznej.
Facebook Group Machine

27 thoughts on “8 sposobów na pobudzenie kreatywności”

 1. U mnie to wygląda tak, dzień zaczynam o 4 bo jestem pooranym ptaszkiem i mam ciszą do komponowania muzyki, szczególnie że teoria o wstawaniu o 5:00 zapewni ci lepszy dzień jest u mnie sprawdzone.
  Wielokrotnie słyszałem o rutynie każdego dnia aby być bardziej produktywny w rzeczach kreatywnych, u mnie kończy się tym że pod wieczór jestem otępiały i jak ktoś wybije mnie z rutyny to przez jakiś czas jestem zdezorientowany.

  Co do czytania wiadomości to lubię z rana, bo w nocy chce spać a nie rozmyślać o tym.

  Jestem niezależnym developerem gier mieszkającym z rodziną i myślę o przeprowadzce do jakieś kawalerki, bo rodzina choć kochana, ciągle budzą mnie w nocy i czasami robią jakieś wielkie niezapowiedziane akcje (np betonowanie nowej wiaty) który powoduje że zostaje wybity z rytmu na półtora dnia lub więcej a przecież są pewne terminy które muszę się trzymać, jak na przykład zrobienie wideo prezentacji dotyczący pracy nad projektem w ramach "Marketingu za 0$" aby utrzymać zainteresowanie potencjalnych klientów czy zyskać nowych.

  = EDIT =
  Tak mnie naszło, czy może słyszał pan coś na temat 4 godzinnego snu na dobę? A może jest już taki materiał?
  Trochę brakuje mi czasu (sypiam 6 godzin) i takie dodatkowe 2 godzinny dziennie mogły mi wiele pomóc, tylko nie wiem czy to bezpieczne.

 2. Dziękuję 😉 Świetna pomoc. Tez miewam chwile gdy brak mi weny. Ostatnio wene potrzebuje do pogłębiania angielskiego. Raz miałam totalny brak weny, gdy mąż wrócił z pracy z daleka. Gdy pojechał wena wróciła. Teraz mam "przerwę" w edukacji, ponieważ czytam z wielką ciekawością książkę jak pomoc dzieciom poradzić sobie ze strachem i stresem. Gdy tylko skończę czytać zanużę się w angielskim 😉 A ten filmik o poranku jest mega pomocny.

 3. Jak pobudzić wyobraźnie? Zawsze pobudza mi ja jak zastanawiam sie jak wyglądasz😹. Te ludki i Twój głos uzależniają, weszłam na ang kanał z nadzieja ze tam tez będziesz czytać ale tam czyta inny miły Pan. Fajnie ale jakoś na razie Tam Ciebie brakuje😹 magia uzależnień 😝

 4. Ja jak w końcu się biorę za pisanie książki to nie jestem w stanie sie zatrzymać i do 4-5 rano lecę dopóki nie padnę xd w dzień nie potrafię znaleźć chęci…

 5. 8:13 Panie kolego, chyba nie masz dzieci. Dzieci bardzo lubią gdy się chwali ich rysunki. Gdybyś mówił im że są bałaganiarzami i rysunkowym beztalenciem to się obrażą i popłaczą nawet ješli te słowa będą prawdziwe. Zawsze należy je chwalić aby je zmowywować i aby nie zamykały się w sobie. Wyśmienitą formą pochwały jest właśnie przypięcie ich magnesami do lodówki. Wyrzucenie ich do kosza zwłaszcza na oczach dziecka będzie dla niego tragedią.

 6. Świetny materiał! Większość już bardzo mocno miałem wbitą do głowy, ale pomysł z rewizją tego co już się dotychczas/kiedyś stworzyło by pobudzić kreatywność był dla mnie nowy, a wręcz przełomowy! Dziękuje

Comments are closed.