Binance Kaldıraçlı İşlemler ! Sıfırdan Vadeli İşlemler Nasıl Kullanılır


Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %10 Komisyon İndirimli );

Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi ;

MKK Elite Telegram Kanalına Katılmak İçin :

Herkese merhaba dostlarım. Bugün en kapsamlı haliyle Binance kaldıraçlı işlemler nasıl kullanılır bunu anlattım. Binance kaldıraçlı işlemler, diğer adıyla binance vadeli işlemler nasıl kullanılır , vadeli işlemler de long ve short nasıl açılır, binance vadeli işlemler stop loss kurmak nasıl yapılır tek tek anlattım. Binance vadeli işlemleri etkinleştirme için quizi geçmeniz gerekiyor. Kaldıraçlı işlemler testi cevapları nı adım adım anlattım ve açıkladım. Vadeli işlemler kar zarar stop önemli bir olaydır ve kullanımını örnek ile gösterdim. Binance vadeli işlemler nasıl açılır nasıl aktif etme yapılır merak ediyorsanız video işinize yarayacaktır. Ayrıca vadeli işlemlerde açılan pozisyonlar için üç türde pozisyon kapatma gösterdim. Binance vadeli işlemler stop koyma yı unutmayınız. Binance kaldıraçlı işlemler nasıl yapılır , kaldıraçlı işlemler stop loss koyma ve test cevapları anlattım. 100$ ödül var. Kaldıraçlı işlemler ingilizce dil desteği veriyor. Bunu ayarlamayı gösterdim. Kaldıraçlı işlemler fonlama komisyon hesapları ve para yatırma çekme hakkında bilgiler aktardım. Sıfırdan kaldıraçlı işlemler anlattım. İyi seyirler.

Takip ve İletişim İçin ;
Twitter:
Telegram Grup:
Telegram Kanalı :

Instagram:
Facebook:
Telegram Airdrop :

Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %10 Komisyon İndirimli );
TR Binance Borsasına Üye Olmak İçin (%10 Komisyon İndirimli );
Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi ;
Gate IO (%10 Kom. İndirimli Link);

FTX %5 İndirimli Üyelik Linki ;

Chiliz Kom. İndirimli Üyelik Linki ;

MXC Borsası (%10 Kom. ndirimli Link)

PrimeXBT Borsasına Üye Olmak İçin (100$ Ödüllü) ;
Crypto.com Borsasına Üye Olmak İçin (25$ Ödüllü) ;
Okex Borsasına Üye Olmak İçin;
Huobi Borsasına Üye Olmak İçin ;

Dünyanın en büyük borsası Binance Üye olmak için :
Yerel Tr Binance Borsasına Nasıl Üye Olunur :
Chiliz Borsasına Kayıt Olmak İçin :

Diğer eğitimlerimiz için lütfen takipte kalınız.

*YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz.
Hiç bir kripto para veya borsa için kanalımız kefil olmamaktadır. Kripto para ekosistemi risklidir ve coinler veya borsalar batabilir veya hacklenebilir. Lütfen tüm paranızı kaybedebileceğiniz unutmayın. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Coin alırken sepet yapmak riski azaltır. Farklı borsalar ve ayrıca soğuk cüzdan kullanarak riskinizi azaltabilirsiniz.

Merhabalar ben Monte Kripto Kontu olarak , öğrendiğim birçok konuda bilgilerimi sizlere aktarma gayretindeyim. Bu platform sayesinde sizlerle bir köprü kurmak, iletişim halinde olmak bana büyük bir keyif veriyor. Amacım her zaman videoları kısa ve öz tutup sizin değerli vaktinizden almadan eğitimler çekip videolar yayınlamaktır. Özellikle bitcoin, altcoin, binance gibi dijital parayı ilgilendiren konularda eğitim videoları yayınlamaktayım. Bitcoin borsalarına – sitelerine nasıl üye olunur, nasıl para aktarılır – çekilir, nasıl al-sat yapılır gibi birçok konuda adım adım detaylı anlatımlar yapıyorum. Kanalımıza abone olarak tüm derslerimizden anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere.

Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz . . .

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Binance Kaldıraçlı İşlemler ! Sıfırdan Vadeli İşlemler Nasıl Kullanılır”

 1. Bir önceki video için ödüllerin sahipleri ferdi ceylan, MEHMET GÖKBEL, BY TikTok, Hişar Gül İsimli abonelerimizdir. Telegram kanalımıza gelip ödülünüzü 48 saat içinde talep etmeniz gerekmektedir.

  Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %10 Komisyon İndirimli ); https://www.binance.com/en/register?ref=DY085N76

  Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi İçin ; https://www.binance.com/en/futures/ref/yuzde10

  Twitter'dan Takip Etmeyi Unutmayınız : https://twitter.com/MonteKriptoKont

 2. Detaylı ve güzel anlatımınız için öncelikle teşekkürler. TP/SL for entire position kısmında Take profit kısmına değer koymasak stop loss kısmına değer koysak oluyormu. artacağı yere kadar artsın ama düşüşde stoplayayım.

 3. Arkadaslar
  futures’den alım satım yapılırken
  -TP/SL
  -Reduce Only
  Diye bir şey var (Reduce Only) yazan kısmı nasıl iptal edebilirim bilen yardımcı olabilir mi?

Comments are closed.