BIZNES W CZASIE KRYZYSU


W tym nagraniu zobaczysz, jak założyć i rozwinąć biznes w czasie kryzysu. Poznasz moje propozycje.
💰Darmowy trening :
👍DRUGI KANAŁ:
💰Grupa na FB:
💰Moje produkty:

Spis treści:

Jaki biznes w czasie kryzysu:

1. Musisz być optymistycznie nastawiony do swojej wizji (gdzie chcesz być), ale pesymistycznie do modelu biznesowego.

Staraj się poszukać innej firmy, która oferuje to samo, co chcesz oferować. Znajdź swojego największego rywala. Zobacz co robią, a czego nie robią. Popatrz na biznesy, które upadły. Porażka uczy czego nie robić.

2. Co możesz wnieść nowego do gry. Dlaczego akurat miałbyś wygrać? Jaka jest Twoja przewaga? Czy masz coś unikalnego? Czy wiesz dlaczego klienci kupują od konkurencji? Czy możesz zaoferować coś lepszego?

3. Jaka jest Twoja oferta, marketing, sposób finansowania reklam? Czy masz jakiś model refinansowania reklam? Masz ofertę front-end i backend? Czy znasz się na reklamie, promocji, mailach?

4. Większość ludzi nie ma pojęcia, jak prowadzić biznes. Dlatego bankrutują.

5. Zastanów się czy masz realne oczekiwania w stosunku do biznesu. Niestety większość myśli, że biznes to sportowe auta, rezydencje i pieniądze. Biznes to długie godziny pracy, problemy i stres.

6. Nawet jak będziesz miał umiejętności i wiedzę to szansa na duże zyski są mizerne. Czy jesteś tego świadomy?

7. Korona-wirus ma wpływ na wiele branż. Zastanów się na które nie ma wpływu, a które mają szansę się rozwijać w najbliższych latach. Patrz również na pośredników.
Facebook Group Machine

30 thoughts on “BIZNES W CZASIE KRYZYSU”

 1. Oglądam Cię już długi czas, dużo wartości dałeś, kilka rzeczy kupiłem od Ciebie. Jestem zadowolony. Dzisiejszy film postawił mnie przy ścianie. Masz rację, ale te tematy fajnie byłoby jakbyś rozwinął te tematy albo zrobił kurs. Np.: kupuję towar, stawiam sklep iiii co dalej? Jak to sprzedać? Dlaczego co drugi influencer stoi przy samochodzie? Jak reklamowac produkt? Jak zrobić badanie rynku, reklamę, model biznesowy… Ufff

 2. Inni motywują w taki sposób że człowiek zaklada ze będzie dobrze i robi mniej

  Po tym filmie dostałem takiego motywacyjnego "kopa w jaja"
  Takiego po którym człowiek podnosi się z ziemi i mówi- ku**a jednak jest jeszcze dużo do roboty ale dam radę

 3. Dobrze gada. Rozwijanie biznesu na początku jest dość trudne i wymaga wielu poświęceń, ale jeśli ktoś jest dobry w tym co robi lub przynajmniej stara się ulepszać wszystko co można poprawić, to dzięki temu będzie mu łatwiej pozyskać kolejnych klientów.

 4. Największe zyski obecnie to chyba na giełdzie krypto się zarabia, dobrze jest sobie zakupić chociaż trochę Bitcoin’a oraz innych niszowych coinów i zostawić na jakimś bezpiecznym portfelu na long term przykładowo Trezor. Fajnie to Krypto Norek przedstawia u siebie na stronie jak rozpocząć inwestować, handlować itp., polecam poczytać.

 5. No niestety ale jeśli chodzi o branże usługowe jak już wspomniał Pan o np. Fryzjerach to nie jest dobry pomysł na biznes w tym okresie. Wiec jednak da się być i tą odpowiednią osobą w nieodpowiednim czasie.

 6. Zauważyłem, że każdy biznes działa jak kula śnieżna. Na początku wszystko idzie wolno a później zaczyna się dziać. Grunt, to działać, uczyć się i ciągle … rozwiązywać problemy. Dzięki Adrian za świetne i potrzebne filmy.

 7. Wreszcie ktoś mówi jaka jest rzeczywistość i jak wygląda własny biznes od środka. Rzygać już się chciało od tych filmów motywujacych 😉 pozdro kumplu

 8. Super materiał. Łapka dla zasięgów. Działam już 13 lat w branży projektowej, kryzys jest dla mnie lekko na rękę- mam ustawioną pozycję na swoim rynku, ostatnio podniosłem ceny, tańsi klienci odpadli, zajmuję się klientami z lekko wyższego segmentu. W planach realizacja współprac na moim kanale YT. Prognozuję poprawę sytuacji w moim biznesie. Pozdro!

 9. Cześć Adrian. Fajny materiał, gdyż jest konkretny, przemyślany i bez zbędnego marketingu. Szczerze kiedyś subskrybowałem Twój kanał, lecz jak dla mnie za dużo w ciągu tygodnia była powiadomień z Youtuba o nowym filmie. Nie zrozum mnie, źle, gdyż cenię Twój projekt jakim jest kanał oraz cenię podejście do biznesu :). A dlaczego przestałem subskrybować? Odpowiedź jest prosta. Po prostu zdecydowałem się pójść drogą biznesu. Droga jest wyboista, pełna trudności, niełatwa. I dlatego przeważnie nie mam czasu pisać tak długich komentarzy (nawiasem mówiąc tak tekst może zwrócić Twoją i Twojego widza uwagę, a to przecież kolejny krok w marketingu, w poznawaniu nowych ludzi, o to tu chodzi). Obecnie siedzę i rozwijam sklep w Sieci od ponad 2 lat. Prawda jest taka, że już dawno mogłem się poddać. Przeważnie muszę do niego dokładać i siedzę po nocach, aby rozwijać sklep. Poza tym nie wiem, gdzie dojdę. Ciężko pracuje, nie kupuję drogich ubrań, nie leciałem nigdy samolotem… Znam jedną ważną zasadę. Ciężko pracuj, ucz się, nie wydawaj pieniędzy firmowym, lecz inwestuj. Moje inwestycje są coraz poważniejsze, lecz nie mam na myśli nawet paru tysięcy. To kwoty do 2 tyś zł. Mało? Jak dla mnie nie, bo jestem już o krok dalej, niż byłem wczoraj z rana. Po dwóch latach prowadzenia firmy mogę śmiało powiedzieć, że idę do przodu każdego dnia. Przeżywam super przygodę i mam pomysł zrobić fajną firmę wspierającą ludzi i ich rodziny. To droga nie pewności, lecz odważnych decyzji jak mówi RG. ADRIANIE wspieram filmy poprzez ich oglądanie i co ważne masz u mnie 5 kliknięć w reklamę na youtube 🙂 Dobrego dnia! Powodzenia dla WAS wszystkich w rozwijaniu Waszego Startupu.

Comments are closed.