CAKE’İ İNCELİYORUZ | CAKE İLE İNGİLİZCE ÖĞRENİLİR Mİ?


Merhaba dostlar, bu seride İngilizce uygulamalarını inceliyoruz.

Sıfırdan İngilizce oynatma listesi :

-WHATSAPP –
1. GRUP
2.GRUP
3.GRUP
4.GRUP
5.GRUP

-TELEGRAM-

-DISCORD-

BİZE ULAŞIN ;
fklanguagegroup@gmail.com
www.instagram.com/fklanguage
www.facebook.com/fklanguage
www.twitter.com/fk_language
www.fklanguage.com

SIFIRDAN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN OYNATMA LİSTESİ :

HEMEN İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTEYENLER İÇİN OYNATMA LİSTESİ : 4
Facebook Group Machine

30 thoughts on “CAKE’İ İNCELİYORUZ | CAKE İLE İNGİLİZCE ÖĞRENİLİR Mİ?”

 1. Uygulamaya aşırı önyargıyla yaklaşmışsın dostum, senin mantığınla gidersek o zaman senin uğraşıp yüklediğin onlarca videonunda bir anlamı yok Youtube’yi kapatınca senin anlattıklarını da unutuyoruz o zaman, nasıl ki Cake’yi kapatınca unutuyorsak. Tecrübene saygım var orası ayrı ve bu dilin konuşarak öğrenebileceğini savunuyorsun buna da eyvallah ama bedava uygulamada binlerce insanla konuşacak insanı nereden bulacaklar? Uygulamada milyonlarca video var bunların yarısı çöp olsa bile en azından kelime telaffuzunu, deyimleri ve bilmediğin kelimeleri öğreniyorsun. Ezberden yakınıyorsun da iki iki daha dört dil öğrenirken mecburen ezber yapacaksın, sen bu dili öğrenirken binlerce kelime oturup ezberlemedin mi? Ezber ve tekrar mecbur olacak yani.
  Öyle bir girmişsin ki mevzuya, sana şunu demek geldi içimden “tamam birader sen İngilizce Tanrısısın senden iyi bilen öğreten yok” bu neyin egosu dostum böyle.

 2. Hocam uygulamaları baside alıyosunuz ben bu uygulamar sayesinde kelimeleri öğreniyorum ve cümle kuruyorum cümleleri dikkatli takip etseydiniz Aslında size aralardaki verdiği mesajı anlar ve öyle devam ederdiniz ( ama sizde bana çok şey kattınız severek izliyorum sizi saolun. )

 3. 1- eleştiri yapacaksın diye herşeyin de bokunu aramana gerek yok bakıp öğrenmen gerekenler var bu uygulamada onlardan kendine örnek al gelelim cake 'e
  Cake kötü değil tam aksine senin için 2 şer dakikalık kesitlerle örneğin sour yourself 'İ öğreneceksin o kelimeyi gündelik hayatta nerede nasıl kullanacağına kadar öğretiyor videolarla ve çok da etkili oluyor yetmiyor gibi sour yourself i sana yazdırıp hemde dinletip hemde telaffuz etmeni sağlıyor 100 puanlık sistem üstünden puan veriyor kelimeyi doğru telaffuz edene kadar aç öğren gör quizi açıp bakmayla bu mu demek olmuyor sen ne yaptın akıcı telaffuz verimli öz ne öğretebildin ingilizce title ' ı aranıyor öğrenmek istiyor sende alakalı şeyler yaparak yerini almaya çalışıyon okey doğruu ama öz ol az ol kanalın kimlere verimli olmuş ? ya bana cake i savundurdun boş yere ama günde onla 1 saat senin 1 dakikandan verimli ve eğlencelii

 4. Sarhoş gibi yorum yapmışsınız. 0-dan başlamak isteyenler için uygun değil evet ama bu kadar kötü yorum hakeden bir uygulama asla değil. Bu incelemeyi de sırf video çekmiş olmak için yapmışsınız. Severek takip ettiğim kanaldı hayal kırıklığına uğradım emeğe saygısızlığınız yüzünden.

 5. Bluebird, kullanıyorum. Ama her yeri kilitli. Ücretsiz verdiği bölümler az. Ama telaffuzda bence en iyi bluebird. Tek tek tane tane yavaş yavaş. Cake videolarındaki telaffuzları anlamak zor. Profesyonel İngilizce konuşanlardan video kesitleri. Dil öğrenmek bence kolay..Zor olan konuşması. İngilizceyi biliyorum. Ama konuşamıyorum. Çünkü Türkçe'deki küçük ünlü uyumu, büyük ünlü uyumu gibi kural yok. Sesli harfler 3 tane filan yan yana gelebiliyor. Zorlandığım şey bu konular..

 6. İnsanlar senin gibi öğretmenlere ders başina 200₺'sini kaptırmiyor diye mi bu uygulamaları yerden yere vuruyorsunuz ? Biraz emeğe saygınız olsun . Bütün uygulamaları incelemeden 1 2 dakika bakıp boş boş konuşuyorsunuz

 7. Sen bi uygulama yap ya da yaptır da doğru uygulama nasıl olurmuş öğrenelim yiğidim. Bu kadar önyargılı yaklaşmanın manası yok her şeyine bakarsın en sonunda eleştirisini yaparsın sana göre artısı eksisi ne söylersin. Ben de 4. dk dan itibaren devam etme gereği hissetmedim. 309k aboneyi de nasıl yaptın bilmiyorum onun için de tebrik ederim, bu üslupla iyi başarmışsın.

 8. Cake'in sadece youtube kanalina aboneyim çogu videosunu izlemiyorum😁 acikcası bu tur uygulamalara hic gerek yok cunku yabanci youtuberlar var onlara abone oluyorum ..hergun dinliyorum gece uyumadan once sadece dinliyorum ..dinleyerek uyuyorum ..cok ama cok faydali..sadece gun boyu dinlemek bile cok farkettiriyor

 9. Hoca çok haklı. Sıfır ingilizce bilgisi olanlar için verimli bir uygulama değil. Senin bu uygulamadan yararlanabilmen için alt yapın, birikimin olması lazım.

 10. Beyler bu götüm her uygulamayı yerden yere vurmuş ki uygulamadan dil öğrenilmez fikrini bize aşılasın ve biz gidip bu ve bunun gibi gereksiz insanlardan para ile özel ders alalım ve ya gidip bunların çalıştıkları kurslara tonlarca para dökelim bu gereksiz bireyin kanalını takipten bir an önce çıkın

 11. Selamlar ğocam!ben şimdi inglisçe bilmiyorum.Ben kendime soru sordum,"ogluma inglisçe öwretmem için ne yapmalıyım"dedim.sonra,bu uygulamayı indirdim we açdım.inanın hiç bi şey anlamadım.soňra,simpler,uygulamanı indirdim.Simpler uygulamada bir azacık olsada kendim-de öwrenyorum.oğlumda owreniyor.bu gun sizin birinci dersinizi izledim.çok guzel anlatmışsınız.enşaallah sizi bundan sonra izleyip inglisçe oğullarımada kendimde owrenices.çok teşekkürler ğocam.emeginize sağlık.

 12. Yorumlara bakınca çoğu kişinin hocayı anlamadığını farkettim. Arkadaşlar adamın niyeti uygulama kötülemek değil!
  Adam size diyor ki (araba kullanma metoforundan gidelim) bu tarz uygulamalar size boş bir arazide araba kullanmayı öğretir ama trafikte araba kullanmayı öğretemez. İşte anlatmak istediği bu.

 13. Cake gerçekten çok güzel bir uygulama. Native speaker'ları izleyerek ingilizce öğrenebiliyorsunuz ve ücretsiz olması da harika. Adamda bir sıkıntı var galiba psikolojisi bozuk. Ben cake'den çok yararlandım.

 14. Arkadaş camblyde danışman galiba (: o kadar gereksiz eleştiri yağdırdı ki sebebinin çözemedim ücretsiz bundan daha iyi bir uygulama varsa söyle onu kullansınlar. İzledim en boş 12:41 saniyeydi şahsın üslubu da cabası

Comments are closed.