Czy Izera to utopia? Główny inżynier w ogniu pytań – BEZ CENZURY


===✅ Link aktualny w 2022✅===
Promocja na ubezpieczenia:
Otrzymasz 150 zł cashback + do 2000 zł premii za polecenie

Uprzedzając komentarze: w filmie nie ma reklamy Mubi, bo Izery jeszcze nie można ubezpieczyć, ale Twoje auto z pewnością można i to tanio!

Tomka znacie już z testów Malucha i Nubiry, czyli aut z przeszłości. Dziś opowie o aucie z przyszłości – o Izerze, nad tworzeniem której pracuje od pewnego czasu.

0:00 Wstęp
2:53 Cena i finansowanie
4:36 Co będzie wyróżniało Izerę?
9:04 W jakim stopniu polskie auto będzie polskie?
11:09 Czy budżet na Izerę wystarczy na dobre auto?
13:07 Czy w 2024 roku Izera nie będzie już przestarzała?
13:44 Dlaczego Izera walczy w najtrudniejszych segmentach? Dlaczego nie zrobi taniego eMalucha?
16:36 Na jakim etapie są prace?
19:29 Dostępność baterii
21:34 Jaka jest planowana wydajność fabryki?
22:09 Polityka zarządzania jakością
23:27 Jak będzie wyglądała sieć serwisowa i sprzedażowa?
26:36 Wątpliwości dziennikarzy podczas jazd testowych
28:08 Czy były inspiracje w wyglądzie zewnętrznym?
30:25 Czy planowany jest ośrodek R&D. W jakim oprogramowaniu tworzony jest projekt?
32:28 Czy będzie można zamontować LPG? 🙂
32:54 Czy Izera to utopia? Skąd ten optymizm?
37:07 Podsumowanie

Subskrybuj kanał Zachar OFF:

Zobacz co testuję teraz:

https://instagram.com/zachar_off
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Czy Izera to utopia? Główny inżynier w ogniu pytań – BEZ CENZURY”

 1. Uprzedzając komentarze: w filmie nie ma reklamy Mubi, bo Izery jeszcze nie można ubezpieczyć, ale Twoje auto z pewnością można i to tanio!
  Kalkulator https://mubi.pl/zachar – zobacz ile możesz oszczędzić!

  Tomka znacie już z testów Malucha i Nubiry, czyli aut z przeszłości. Dziś opowie o aucie z przyszłości – o Izerze, nad tworzeniem której pracuje od pewnego czasu.

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. 6:17 – … czyli cięższa buda stalowa zamiast stopów aluminium . Już można liczyć potencjalnie krótszy zasięg o średnio 25 % ( więc o tyle samo większy koszt przejechania dystansu szczególnie w mieście , gdzie auto przecież musi często przyśpieszać . Tylko w trasie większa masa ma małe znaczenie )

 3. nie nie utopia,potrzeba wielka ilość kształtów( częściowo na bazie sentymentów) zastosowań, mini auta specjalistyczne,itp..,pytać ludzi a nie tzw ,,ekspertów,, prezesów,, …..wejdźcie w niszę,

 4. Lubię pana Tomasza Mydłowskiego, głównego inżyniera itd, który jest , jak sam o sobie mówi, "sympatycznym grubaskiem". Jest też bez wątpienia świetnym fachowcem i bardzo zdolnym konstruktorem.
  Jest jednak pytanie: czym jest Izera? Otóż jest wydmuszką jeżdżącą 10km/h. Jest chorym snem wariata. „Narodowym samochodem PIS-u”. Kopią Jaguara I-Pace (porównaj zdjęcia "większej" izery i Jaga). Jest nieszczęściem (tym większym, im więcej kasy zostanie w niej utopione)…
  Elektromobility poland zażądało wycięcia lasów w Jaworznie na zadymionym górnym śląsku i Lasy Państwowe zaoponowały. Jednak dzięki spec-ustawce 200 hektarów lasu w Jaworznie może już zostać wycięte! Bezczelność , chamstwo czy urzędniczy bandytyzm? Gdyby rząd chciał faktycznie rozwijać elektromobilność to by wsparł gotowe jeżdżące polskie elektryczne samochody np. Vosco EV2 (ps: koniecznie zobacz filmy om tym GOTOWYM aucie!), który byłby szybciej i byłby tańszy. Tu jednak chodzi o „narodowe auto” na kształt KdF-Wagen Hitlera ( też zerżnięty- z Tatry..:) , które można propagandowo ogłaszać jako swoje, swoje i tyko partyjne , więc o rozsądku można zapomnieć…
  Pan Tomasz w innym filmiku Zachara mówi, że nie lubi fanatyków- sam sobie przeczy próbując robić interesy z tym rządem… Pana Tomka szkoda, a Vosco EV2 po prostu strasznie żal…

 5. Skąd takie zachwyty nad tą demagogią i wodolejstwem?
  Jest koniec czerwca 2022 i już wiadomo, że będzie kupa a nie samochód.

 6. 90 baniek z naszych podatków na tą utopię poszło się walić. Ile jeszcze dorzucić by kilku smutnych panów spełniało swoje marzenia i rząd miał czym mamić wyborców ? Ile jeszcze dorzucić ? Miliard wystarczy czy że dwa jak na Ostrołękę?

Comments are closed.