DeHorizon | GERÇEK Oyna Kazan ! Metaverse Dünyası – 20 WhiteList Hediye | Gamer Oldum


Dehorizon Deverse oyunu, gamefi ve nft kullanan gerçek bir oyna kazan projesi. Oyna kazan metaverse kategorisinde olan bu oyunu bugün inceledik.

Ön Satış Nedir – Coin Nasıl Alınır ➡
Metamask Nasıl Kullanılır (Sade Anlatım) ➡
20 Whitelist İçin Katılım :

Dehorizon Hakkında
DeHorizon, oyuncuların diğer oyuncularla sürükleyici bir şekilde sosyalleşebileceği ve eğlendirebileceği yeni nesil Metaverse Oyun Ekosistemi olmaya kendini adamış. DeHorizon Metaverse’in uzun vadeli vizyonu, birden fazla zincir boyunca tüm Metaverse İnsan’ını açık bir sanal karnaval yaratmak ve oyuncuların ikinci hayatlarının tadını çıkarmalarını sağlamaktır.

DeVerse Dahili Test White List Kampanyası : . öğretici

Dehorizon’u Sosyal Medya
Web sitesi:
Twitter:
Discord:
Telegram:
Medium:
Whitepaper:
CMC:
Deverse Tanıtım:
Deverse Web Sitesi:
Deverse Video:
Deverse Video2:

Metaverse dünyasında bir play to earn olan bu projede Deverse oyununu inceledik. Deverse, dehorizon tarafında geliştirilmiş 5 vs 5 multiplayer blockchain oyunu. Ayrıca videomuzda 20 whitelist hediye var. Bu videoda oyunu canlı oynayarak gamer oldum !

Video Adımları :

0:00 Giriş
2:28 Dehorizon’a Genel Bakış
4:43 Oyuna Nasıl Girilir?
9:46 Oyun Nasıl Oynanır?
16:34 Sosyal Kanallarımız
16:52 Kapanış

Takip ve İletişim İçin ;
Twitter:
Telegram Grup:
Telegram Kanalı :

Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %20 Komisyon İndirimli );

Instagram:
Facebook:
Telegram Airdrop :

TR Binance Borsasına Üye Olmak İçin (%10 Komisyon İndirimli );
Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi ;

Diğer eğitimlerimiz için lütfen takipte kalınız.

*YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz.
DİKKAT : BU VİDEO SPONSORLU BİR İÇERİKTİR.

Hiç bir kripto para veya borsa için kanalımız kefil olmamaktadır. Kripto para ekosistemi risklidir ve coinler veya borsalar batabilir veya hacklenebilir. Lütfen tüm paranızı kaybedebileceğiniz unutmayın. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Coin alırken sepet yapmak riski azaltır. Farklı borsalar ve ayrıca soğuk cüzdan kullanarak riskinizi azaltabilirsiniz.

Merhabalar ben Monte Kripto Kontu olarak , öğrendiğim birçok konuda bilgilerimi sizlere aktarma gayretindeyim. Bu platform sayesinde sizlerle bir köprü kurmak, iletişim halinde olmak bana büyük bir keyif veriyor. Amacım her zaman videoları kısa ve öz tutup sizin değerli vaktinizden almadan eğitimler çekip videolar yayınlamaktır. Özellikle bitcoin, altcoin, binance gibi dijital parayı ilgilendiren konularda eğitim videoları yayınlamaktayım. Bitcoin borsalarına – sitelerine nasıl üye olunur, nasıl para aktarılır – çekilir, nasıl al-sat yapılır gibi birçok konuda adım adım detaylı anlatımlar yapıyorum. Kanalımıza abone olarak tüm derslerimizden anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere.

Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz . . .

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
Facebook Group Machine

30 thoughts on “DeHorizon | GERÇEK Oyna Kazan ! Metaverse Dünyası – 20 WhiteList Hediye | Gamer Oldum”

  1. Bir önceki video için hediye sahibi Adəm isimli abonemizdir. Telegram kanalımıza gelip hediyenizi 48 saat içinde talep etmeniz gerekmektedir.

    Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %10 Komisyon İndirimli ) https://www.binance.com/en/register?ref=DY085N76

    Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 Komisyon İndirimi İçin ; https://www.binance.com/en/futures/ref/yuzde10

    Twitter'dan Takip Etmeyi Unutmayınız : https://twitter.com/MonteKriptoKont

  2. Solv protocol ile dehorizon görevlerini yapmaya çalıştım 7 martta son diyordu sonuçları nerden öğrenebiliriz acaba? Whitelist kazanıp kazanmadığımızı nerden öğrenicez?

Comments are closed.