HEJT PARK – PRZEJDŹMY NA TY 163 – SIDNEY POLAK I KRZYSZTOF STANOWSKI O OPŁACIE REPROGRAFICZNEJ


#HejtPark – #PrzejdźmyNaTY – Sidney #Polak i Krzysztof #Stanowski odpowiadali na pytania od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy WeszłoFM! Zapraszamy!
✅Koszulki, bluzy, kubki kupisz w naszym sklepie:
SUBSKRYBUJ #KanałSportowy: Y
Facebook Group Machine

30 thoughts on “HEJT PARK – PRZEJDŹMY NA TY 163 – SIDNEY POLAK I KRZYSZTOF STANOWSKI O OPŁACIE REPROGRAFICZNEJ”

  1. w pracy wysłuchałem w całości, i powiem tak Sidney Polak – jak ja Cię lubiłem, z naciskiem na czas przeszły. Gadasz jak nakręcony, jak opętany, "nie prawda … oszukują was … to nie jest podatek … to nie tak " Szkoda mi Ciebie.

  2. Troche to smutne, za dzieciaka słuchało się Sydneya, a gość to odklejeniec który nie umie sensownie wytłumaczyć swojego zdania i jeszcze przekonuje osoby do okoła

  3. Wytrzymałem do 23 minuty. Gość, który uważa że za opłatę/podatek zapłaci producent i nie ma szans żeby przerzucił to na odbiorcę końcowego, bo tak. A poza tym to wszyscy płacą i to jest dobrze, a że Angole nie to akurat jeszcze bardziej pogarsza sprawę. No i ci Chińczycy, Koreańczycy i Jankesi. No jak oni nas rozgrywają…

  4. Uwaga: Niemcy nie wymyślili obozów koncentracyjnych, łatwe do sprawdzenia. Oni tylko je doprowadzili do perfekcji, bo oni wszystko niestety robią najlepiej organizacyjnie. Podobnie było ze swastyką i nacjonalizmem. Oni Ameryki nie odkryli tylko udoskonalili.

  5. Krzysztow pokazał sie jako dosyć prymitywna osoba a wiekszość komentujących nie rozumie jak istotna rolę w tworzeniu tożsamości narodowej odgrywa rodzima, szeroko rozumiana, kultura i sztuka.

  6. Jak można z kimś takim przeprowadzać wywiad _ skandal , na siłę chce nam wciskać characze dla " pseudo artystów" nie odpowiedział na żadne pytanie . Zero kultury przekrzykuje wszystkich , i na kogoś takiego płacić kolejny podatek _ do biedronki do pracy.

  7. Uważam że kultura to dobro narodowe. Na dobra narodowe głównie płacimy z podatków. To że jakaś subkultura nawet fałszywa do kogoś nie trafia to nie zwalnia z płacenia podatków. A ceny sprzętu zawsze się dostosują do internetu plus koszta przesyłki.

  8. Sydney bierz się do roboty pieprzony socjalisto i odwal się od wyborców konfederacji 🙁 Wyszczep się i poczytaj antypolską olgie która promuje Polskę hahaha…uśmiałem się 🙁

  9. Krzysztof – oglądam z duzym opoznieniem Twój odcinek z Sidney'em Polakiem i mam do Ciebie pytanie: skąd Ty bierzesz tyle cierpliwości do ludzi, którzy nie mają nie tylko wyobrażni, ale nie mają bladego pojęcia o gospodarce ? Ja w swoim krótkim 47 letnim zyciu inzyniera nie mam takiej cierpliwości.

Comments are closed.