Ile zarabia Tede? Jak zbudował biznes? Historia sukcesu rapera


👉zaznacz DZWONEK 🔔, który znajduje się obok miniaturki kanału.
Dzięki temu dostaniesz powiadomienia o nowych wywiadach
👊 Subskrybuj nas i bądź na bieżąco 👉
Dziękujemy – Twój sub pomaga nam się rozwijać ✅

👉 FB Fanpage Biznes Misja:
👉 Blog BM:
👉 Instagram:

✅ Dodatkowo zapraszamy do rozmów o biznesie na naszej grupie, gdzie także są nasi Goście z wywiadów: ⬇️ 👉 GRUPA BIZNESOWA:

PARTNER KANAŁU:
👔 LANCERTO:

Tede (TDF) obecny jest na polskiej scenie hip-hopowej od 1996 roku. Początki jego kariery związane są z zespołem 1kHz (Ein Killa Hertz), który występował w składzie: TDF (Tas De Fleia), Janmario (DJ JMI) oraz V.O.L.T. (600V).

Tede to tak naprawdę Jacek Graniecki, rocznik 1976. Urodzony w Warszawie raper, producent, aktor, właściciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej. Współtwórca legendarnej formacji

Warszafski Deszcz. Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z uwagi na role filmowe i kontrowersyjne wypowiedzi. Kilkukrotnie nominowany do Fryderyków, jest laureatem wielu nagród – na przestrzeni prawie 20 lat działalności muzycznej otrzymał kilka Ślizgerów, nagrodę miesięcznika Machina, Superjedynkę, Belvedere Achievement Award oraz nagrody plebiscytów organizowanych przez Audycję Wudoo, Portal hip-hop.pl i serwis Popkiller.

Tede ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami reprezentującymi nie tylko scenę hiphopową. Na liście jego kooperacji pojawiają się między innymi Zdzisława Sośnicka, Natalia Kukulska, Pezet, Wzgórze Ya Pa 3, DonGURALesko, Sobota, Lukatricks, Diox, Sokół, Familia HP, Ortega Cartel i Abradab. Gościnnie pojawia się również na produkcjach skomponowanych m.in. przez Ośkę, Cameya, WhiteHouse i Dj’a 600V.

Więcej informacji o Tede można znaleźć na stronach:
i
tekst ze strony:

#Tede #BiznesMisja #PolskiBiznes
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Ile zarabia Tede? Jak zbudował biznes? Historia sukcesu rapera”

 1. Śledzę wszystkie Wasze wywiady, wiele z nich dały mi ogrom wiedzy i życiowej lekcji. Teraz widząc Tedego w Business Misji i słysząc w wywiadze, że sam byłeś i jesteś jego fanem tym bardziej się pozytywnie zaskoczyłem. TDF od zawsze prekursor, zawsze z pewnością siebie inteligenty gość który oprócz bycia na topie w rapie również od zawsze ogarniał różne biznesy i drogi które doprowadzą go do sukcesu! Czekam na 2 część, pozdrawiam, 5!

 2. No myślałem że to będzie kolejny wywiad z cyklu ''jak tam skrrt'' ''jak keptn'' ''kiedy kolejna płyta' bla bla bla. A tu miłem zaskoczenie, jakaś odskocznia od tego całego ogólnodostępnegochłamu

 3. Tedzik, skończ gadać głupoty, że na płycie "S.P.O.R.T" jako pierwszy nawijałeś o kapuście i za to Cię spotkały hejty. Grammatik rok wcześniej wydał album "Światła Miasta" i tam był track pt. "Friko". Eldoka, Ash i Józek w nim otwarcie nawijali, że zarabiają na rapie. Kawałek ten znali wszyscy i jakoś nikt nigdy ich za to nie cisnął.

 4. Odnoszę wrażenie, że ogólne zainteresowanie polskim hip-hopem powoli gaśnie. Nie widzę takiego szumu wokół tej muzyki jaki był zaledwie parę lat do tyłu. Brakuje słuchacza? Czy twórcy zaniedbali swoje pole biznesowe czy może po prostu czasy się zmieniły? Nie tylko twórca, ale i odbiorca. I nie chodzi mi tylko o samą muzykę, ale i o march zespołów.

 5. Ławka, chłopaki z bloków, osiedle
  Letni wieczór i Ty podszedłeś
  I gadka
  Temat – twoja posadka
  Zero żartów i nawijki o małolatkach
  Tylko o firmowych wydatkach
  Spadkach
  Notowań konkurencji
  Potem gładka
  Przejściówka do pensji
  Cztery brutto to cię kreci
  Nara! e, momencik
  Na miejscówce
  Wszyscy macie tu po wizytówce

 6. Jaca miał psa teraz ma kota ale nigdy nie miał żony to doprowadziło go do sukcesu gdyby miał żonę to by nie miał piwnicy pełnej w nowych butach najka tylko by chodził w podartych sandałach.

 7. Jacku ,Jacku a skoro jesteśmy przy tym, że jedni z rapu żyją a inni nie ,to może kilka słów o sataniźmie w rapie i całej klice muzycznego illuminati w Polsce , pierdolnołeś cyrografik i wszystko gładko poszło, czy też nie i to taki -po prostu zbieg okoliczności…….?

Comments are closed.