INSTAGRAM ÇEKİLİŞİ NASIL YAPILIR? 🎁| Instagram Takipçi Arttırma | Instagram Dersleri


Bu videoda Instagram çekilişi nasıl yapılır ücretsiz bir şekilde anlattım. Instagram organik takipçi arttırma için en önemli şeylerden birisi Instagram da çekiliş yapmak. Instagram derslerine hoşgeldiniz.

1. Ne zaman çekiliş yapmalıyız? (0:40)
2. Post açıklaması nasıl olmalı? (0:58)
3. Çekiliş görseli nasıl olmalı? (1:45)
4. Çekiliş şartları (3:00)
5. Çekiliş hediyesi nasıl belirlenir? (5:10)

#sosyalmedya #instagram #instagramdersleri

Kanalıma Abone Ol:

Sosyal Medya
➤ İnstagram:

Udemy Eğitimleri
➤ Adobe XD Eğitim Seti:
➤ Instagram Eğitim Seti:
➤ Photoshop Eğitim Seti:
➤ Premiere Pro Eğitim Seti:
➤ Canva Eğitim Seti:

Oynatma listeleri
YouTube Eğitim Seti ➤
Instagram Dersleri ➤
Instagram Takipçi Arttırma ➤
Photoshop Dersleri 2020 ➤
Premiere Pro Dersleri ➤

Önerdiğim Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=LTOmMFQW-y0&t=39s

İletişim : rizafurkansahin@gmail.com

Herkese selam. Ben Rıza Furkan Şahin. Kanalımda ağırlıklı olarak Sosyal Medya , Instagram, YouTube dersleri yayınlıyorum. Bu alanlardaki bilgimi sizlerle paylaşmak muhteşem bir şey. Eğer sende bu alanlara ilgiliysen kanalım tam senlik diyebilirim.
Sosyal medyaya daha fazla hakim olmak istiyorsan hadi abone ol!
Facebook Group Machine

23 thoughts on “INSTAGRAM ÇEKİLİŞİ NASIL YAPILIR? 🎁| Instagram Takipçi Arttırma | Instagram Dersleri”

  1. Kardeşim cevaplamanı istiyorum! Yardımcı olur musun?
    Benim 2018 de bir müzik sayfam vardı. 15 K takipçinin 11-12 K sı BOT'tu. Fakat 3-4 gönderimden 1 i garanti keşfete çıkıyordu. Bazen 300 kişi bazen 1500 kişi görüyordu ve konu etiketi de aktifti. Yani hesap güzel gidiyordu. Okul hayatım sebebiyle sayfayı kapattım. Ve 2020 Nisan ayında tekrar açtım ve eski gönderilerin hepsini arşivledim. (60 küsür gönderi vardı.) Takipçi 11.6 K ya düşmüştü bu arada sayfayı geri açtığımda (çoğu bot). Sonra paylaşım yapmaya başladım, ilk 10 tanesi falan hepsi keşfete düştü fakat sonra hiçbiri düşmemeye başladı. Anasayfa,Profil, Konu Etiketi ve çok az da Diğerden gören oluyordu.Birkaç gün paylaşım yapmadım (3 gün). Sonra ben bu gönderilerin hepsini arşivledim. Arşivlediğim günün akşamı gönderi attım. Keşfetten 5-6 kişi gördü sadece. Sonra üstüne 20 gönderi attım 10 günde. Attığım 20 gönderinin hiçbiri keşfete çıkmadı. Bunların başlıca sebebi ne olabilir. Bu arada etkileşimler 100-200 like ve çoğu sayfa. Yorumlar 200 geçiyor bazen.

  2. Merhaba, video içerisinde dediniz ki, facebook çekiliş postlarında hem paranızı alıyor hem de öne çıkarmıypr bu da az etkileşim sebebi. Peki hem sayfaöda çekiliş yapmak, hem de reklam çıkmak istersem ne yapmalıyım? Bir öneriniz olurmu?

  3. Çekiliş takipçi kasmak için tamam peki ya maddi getirisi? Biz mi firmalara teklif edeceğiz onlar mı bize? Çekilişlerin bize de maddi bir katkısı oluyor mu?

  4. Çekilişi reklamla yapmak istiuordum ama yaptığınız açıklama kafamı karıştırdı.Çekiliş yaptığımı söylemeden nasıl çekiliş yaptığımı belirtebilirim ki? Keşke biraz daha açık olsaydınız.

  5. Abicim bana lütfen cevap verir misin.İnstagram da bir marvel sayfasıyım ve Marvel figürleri var biliyorsundur.Bunun çekilişini yapacağım ve bazı kişiler yasal olmadığını söylediler.Ceza felan yer miyim sayfam öyle büyük değil 1000 takipçili ?

  6. Ben kendim şahidim her kime destek çıktıysa yazdım hiçbiri bana cevap vermedi. Çekiliş çıkmıyordu teselli hediyesini sürekli sürekli erteldi 5 gün, 6 gün sonra senden adres iban isteyeceğiz diye diye 3 ay ettiler en sonda hiç mesajlarımı okumuyorlardı geçiştiriyordu. Nasıl olduysa en son sizi şikayet edeceğim dediğimde, asalak mısın sen? ““ Devam ke” mesajlar atmaya başladılar her tarafa yayın kandırıyorlar isteyene ss atabilirim inanmayınn!!

Comments are closed.