Instagram Reels Videolarında Öne Çıkma [Keşfetten Reels Nasıl İzleniyor]


Instagram’ın en yeni özelliklerinden biri olan Instagram Reels paylaşımları küçük hesaplarda bile çok büyük kitlelere ulaşabilmekte ve hesapların keşfette öne çıkabilmek için daha fazla fırsatı olmaktadır. Reelste sağlanan hızlıca içerik tüketimi imkanı sayesinde bu alanda çok fazla videonun yeni kullanıcıya sunulmasına ve kaliteli videoların çığ etkisiyle büyümesine fırsat sağlamakta.

Instagram Reels Keşfetine Düşmek için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalara videomuzda yer vermiş olmakla birlikte son güncellemeyle algoritmanın üzerinde TikTok logosu olan videoları algılayabilip bu videoların öne çıkmasını engellediği de bilinmekte. Bu ve daha fazlası için videomuzu detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Instagram Reels Videoları Nasıl Çekilir; Instagram story paylaşma ekranına geldikten sonra alt kısımdaki hikaye seçeneğini sağa kaydırdığınızda Reels Videosu seçeneği de karşınıza çıkacaktır.

Instagram En Etkili Hesap Büyütme Taktikleri –
Instagram Algoritması Nasıl Çalışır –
Instagram Para Kazanma Yöntemleri –

Bizim Instagram Hesabımız –

Reels videolarının yanı sıra konu etiketleri ve keşfette de videolarınız yer alarak yeni kullanıcılara ulaşabilir ve takipçi kitlenizin büyümesini sağlayabilir.
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Instagram Reels Videolarında Öne Çıkma [Keşfetten Reels Nasıl İzleniyor]”

  1. Önceden çekilmiş bir videonun telefonda ayrı olarak düzenlenip galeriden eklenerek reels olarak koyulması olumsuz bir durum mudur? Yoksa instagramda direkt reels kısmından videoyu çekip düzenleme mi yapmamız lazım ? Öne çıkma olayında bu durum etkili midir sizce?

  2. Merhaba,reels paylasiyorum ama Kişileri Etiketle kısmı yok.Onun yerine İş ortagini etiketle yazıyor.Guncelleme yapılmasına rağmen etiket yapamıyorum.Lutfen yardımcı olun.

  3. Bu çocuk deli mi ya reels videosunda üç nokta var oraya tıklayıp istatistikleri gör diyorsun kaç kişi kaydetmiş gözüküyor haberi yok heralde

  4. Merhaba reels videolarım normalde 5 yada 10 k izleniyordu her gün düzenli paylaşım yapıyordum ama birden bire etkileşimşerim düştü 100 200 izleniyor keşfete düşmüyor ne yapmalıyım?

  5. Merhabalar instagramda küçük bir dikiş sayfam var bir reels attım ve 4-5 dakikada 4.500 izlenme aldım bende şaşırdım ama bunun sonucu engel aldım ne birisini takip edebiliyorum ne beğeni yapabiliyorum nasıl böyle bir şey oldu anlamıyorum çok saçma bir şey.. bunun bir çözümü varmı buarada kesinlikle bir beğeni yada takip grubunda değilim yani ondan kaynaklı olamaz.

  6. Merhaba kardeşim bişey soracağım ben sıfır hesap açıp kendi hesabimi kesfette görüyorum ama eski hesaplarında i o hesabı kesfette göremiyorum nedenki

  7. sevgili kardeşim yemeden içmeden kendine bir an önce yaka mikrofonu almalısın videonu kulaklık ile izlerken o kadar çok yoruldum başım ağrıdıki sorma sana hakaret olarak yazmıyorum yanlış anlama daha iyisini yapman için tavsiyedir emeğine sağlık

Comments are closed.