Jak ułożyć życie i co robić z pieniędzmi żeby zbudować majątek!? Nie można zaczynać od inwestowania!


🔥PREZENT DLA SIEBIE LUB KOGOŚ!
➡️

Stworzyłem profesjonalny notes degustacyjny z kompendium wiedzy o degustowaniu whisk(e)y! Kliknij w powyższy link, aby zapisać się na newsletter! Wyślę Ci wtedy więcej informacji!

#notesmilera

Wiele osób zarabia nieźle, ale nie posiada żadnego majątku. Przychód często traktowany jest jak kran z pieniędzmi, który zawsze będzie źródłem środków na życie. W ten sposób niestety nie da się zbudować bogactwa. W powyższym filmie opisuję proste podstawy budowania majątku w sposób bezpieczny i zrównoważony. Zachęcam do obejrzenia.

ZEN.COM
Zachęcam Was do zainstalowania apki Zen.com i zamówienia swojej karty Mastercard. Klikając w poniższy link i używając kodu rabatowego “TOMASZMILERZEN”, otrzymacie pierwsze 4 miesiące korzystania z Zen.com za darmo (później kosztuje to od 0,99 EUR/msc – zależnie od wybranego planu, z którego łatwo zrezygnować). Choć Zen.com dopiero się rozkręca, w Polsce jest już ponad 10.000 użytkowników. ➡️ ZEN.COM to aplikacja połączona z kartą zakupową Mastercard, która niesie ze sobą wiele udogodnień takich jak:
🔹bezpieczne zakupy online
🔹dodatkowe 12 miesięcy gwarancji na elektronikę
🔹natychmiastową wymianę walut po bardzo atrakcyjnym kursie
🔹natychmiastowy cashback (zwrot części wydanej gotówki bez czekania na nią) w wielu sklepach online

#ZENteam
Dzisiaj odcinek nietypowy, bo o finansach! Opowiadam o tym skąd się bierze bogactwo i co daje. Niewiele osób rozumie, ze najgłębszym sensem bogacenia się jest dążenie do niezależności. W poprzednim materiale opisałem na własnym przykładzie, że można zarabiać dużo np. dwucyfrowo, ale w niemądry sposób generując koszty mieć finansowo związane ręce i gonić swój ogon. Choć to nieintuicyjne, okazuje się, że samo zarabiania pieniędzy nie gwarantuje zamożności. Z pieniędzmi trzeba umieć się także obchodzić i właśnie o tym dzisiaj opowiadam.

Dołączcie do Kliki Dzika! –

💥 Nie zapomnij zostawić SUBA i 👍! 💥

Mój BLOG:
🥂 Wpis o kieliszkach do degustacji ➡️
🔥 Wpis o zestawach aromatów do nauki picia whisky 🥃 ➡️

💥 Bądź na bieżąco! 💥

Moje Dziki, Sarenki i ja na FB: 🐗🐗🐗

Moje profile
🔹Mój FB:
🔸Mój IG: www.instagram.com/tom_miler

Miler Menswear
🔹FB:
🔸IG: r
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Jak ułożyć życie i co robić z pieniędzmi żeby zbudować majątek!? Nie można zaczynać od inwestowania!”

 1. Wiesz co, jesteś kolejnym na yt, który "doradza" w kwestii finansów. To, o czym powiedziałeś od 14:27 zapewnia jedno, jedyna aktywo.
  Aktywa finansowe to obecnie codzienna utrata wartości przez inflację (gotówka), do lokat obecnie się wręcz dopłaca, fundusze i inne pseudo bankowe oferty to kibel!
  Aktywa nieruchome są bardzo łatwym obiektem do zajęcia, w przypadku jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Poza tym, generują stałe koszty.
  Aktywa nieruchome. Nie będę się rozwijał o dziełach sztuki czy złocie lub numizmatyce. Można to nabywać lecz jest to wszystko objęte obowiązkiem ewidencji.
  Jedne, jedyne aktywo ruchome, które jest wyjęte spod spekulacji, nigdy nie tracące na wartości, nie jest objęte obowiązkiem ewidencji, stale podnosi swą wartość, zabezpiecza przyszłość, nie generuje kosztów, jest dyskretny, mobilny, bez cyklu koniunkturalnego.
  NIESTETY, Polak to idiota, sorry, taka prawda. Pomimo, iż ma możliwość posiadania takiego majątku to dalej woli mieć gotówkę lub trzymać środki na kontach bankowych lub nabywać… nieruchomości.
  Śmiać mi się chce jak ci wszyscy "doradcy" jutubowi opowiadają o różnych formach finansowych, urabiają proste kwestie w naukowe teorie. Tak naprawdę zarabiać i nawet uciekać od podatku jest bardzo łatwo. Jest to proste, parametryczne, zgodne z prawem. ALE NIESTETY… Polak dalej "wie lepiej".

 2. Prosze o sprostowanie odcinkano Macallan Gold ,miniaturka ktora pan pije to nowa wersja Macallan Gold ,stara wersja sprzed 2018 ma kolor bialy i ten bialy M.Gold to wlasnie 1824.dziekuje

 3. Włączyłem filmik siedząc na kanapie przed telewizor, I zaraz sprawdziłem co to za jakość i ku mojemu zdziwieniu 1080p tylko, I od razu sobie pomyślałem że mówisz o bogaceniu się, dobrze się ubierasz i pijesz dobre trunki a kamera tylko full HD a tu 4 minuty później o tym wspominasz 😉

 4. Panie Miler chciałbym aby wypowiedział się pan o sygnetach w męskiej elegancji ale i nie tylko może odcinek o różnych dodatkach ?ponieważ jestem fanem ale nwm czy dobrze je dopasujowuje

 5. Warto też dodać że jeśli ktoś ma niewielkie pieniądze i chce je jakoś zutylizować, warto się zastanowić nad jakimś małym biznesem dodatkowo do naszej pracy. Niech to chociaż będzie kilka godzin na dostarczaniu pizzy albo sprzedaż w necie. Side hustle jest ważny bo możne znacznie wzmocnić nadwyżkę finansową.

 6. Cześć. Mam pytanie i prośbę jednocześnie. Którą whisky kupić by otworzyć ją za 18 lat i by było to wydarzeniem, może nawet inwestycją. Myślę o cenie ok 1.000 zł ale jeśli 2.000 zł zrobi wielką różnicę to ok. Myślę że rozumiesz co próbuje nieudolnie przekazać w moim pytaniu. Będzie to prezent dal mojego syna na 1 rok życia. Z resztą myślę że to dobry temat na odcinek 🙂 Pozdrawiam

 7. Mam wrażenie, że pomiędzy dochodami pozwalającymi na dostatnie życie od pierwszego do pierwszego, a zarobków pozwalających na inwestycje w mieszkanie itp jest ogromna przepaść.
  Z jednej strony mając, odłożoną poduszkę finansową, zapas na czarną godzinę i 1-4 tysiące nadwyżki finansowej miesięcznie można żyć jak król od pierwszego do pierwszego, a z drugiej strony nie stać na żadne mieszkanie, działkę czy inne inwestycje.

 8. Bardzo ciekawy odcinek, wartościowy jak wiele na Twoim kanale! Dodam jeszcze że warto dywersyfikować aktywa by dodatkowo zabezpieczyć się na wypadek krachu na którymkolwiek rynku w który wchodzimy. Pozdrawiam

Comments are closed.