Jak zabezpieczyć konto na Facebooku i nie stracić pieniędzy?


Uważajcie na oszustów podszywających się pod znajomych w mediach społecznościowych i proszących o podanie kodu BLIK. Mogą wypłacać pieniądze z bankomatów przez naszą nieuwagę. Podpowiadamy, jak uchronić się przed utratą pieniędzy.

#BLIK #Facebook #2FA

🔥 Subskrybuj nasz kanał: 🔥

– Technologiczna grupa wsparcia na FB:

Zdjęcia: Marcin Połowianiuk
Montaż, postproces: Marcin Połowianiuk
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Jak zabezpieczyć konto na Facebooku i nie stracić pieniędzy?”

 1. Dziękuję za kolejny dobry material pełen ważnych informacji. Zawsze z miłą chęcią odwiedzam Twój kanał i słucham Ciebie z przyjemnością. Do tego wszystkiego bardzo przyjemny masz głos – będziesz lub jesteś już (nie wiem) dobrym tatą, który opowiada lub czyta bajki fajnym głosem dziecku. Życzę wszystkiego dobrego, zdrówka przede wszystkim no i kolejnych, dobrych odcinków.

  Pozdrawiam serdecznie 😎😎😎

 2. Nie dajcie się nabrać na remonty wodociągów teraz. Oni w porozumieniu z tymi od 5G będą wpuszczać koronawirusa do wody. Wiadomo już, że koronawirusem jest zatruwane powietrze za pomocą anten 5G, ale jak ktoś nie wychodzi z domu i nie otwiera okien, to chcą go zatrutą wodą załatwić. Nie używajcie tej wody ani do picia, ani do mycia. W moim sklepie dostaniecie odpromienniki na 5G, różne rozmiary, oraz specjalne filtry do wody, które przechwytują koronawirusy i promieniowanie 5G. Ponadto mam od Ojca Tadeusza specjalne obrazki do powieszenia na ścianie, które oczyszczają powietrze w pomieszczeniu i wtedy można chodzić bez odpromiennika na głowie. Obrazki nie mają takiego zasięgu jak wifi i dlatego w każdym pomieszczeniu musi być oddzielny obrazek. To oczywiście zwiększony wydatek, ale cóż nasze zdrowie jest najważniejsze. Po przeczytaniu tego komunikatu spakujcie swoje radia, telewizory, kuchenki mikrofalowe, komputery, routery, smartfony i inne telefony do worka i wyrzućcie do śmietnika. Aha, mam też w sprzedaży mierniki natężenia pola elektromagnetycznego, przy pomocy których sprawdzicie, czy nie promieniuje za bardzo wasza pralka, lodówka, sokowirówka, czy młynek do kawy.

 3. Uwierzytelnienie dwuetapowe zrobione nawet nie wiedziałem że coś takiego jest😉ale nie jestem jakims maniakiem fb więc mogłem tego nie wiedzieć😁

 4. Ja ostatnio straciłem pieniądze z karty nie z mojej winy.
  Płaciłem Lidl Pay, transakcja została odrzucona (mimo że parę razy wcześniej normalnie tak płaciłem), zapłaciłem wiec fizycznie kartą, która była tą samą co w Lidl Pay. Efekt taki że 2x mi Lidl policzył za zakupy.
  Teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji.

 5. szczerze osobiście nie zalecam zapamiętywania haseł w przeglądarce;-) no chyba że chcecie aby jej twórcy znali wasze hasło. Hasło ma być trudne ale nie zapisujcie go. ewentualnie to uwierzytelnienie 2 etapowe no i nie logować się do innych serwisów za pomocą Facebook. Jak już coś to stworzyć nowe konto.

 6. SUPER…Jedna z kikunastu wiadomosci przyslana do mnie..Pisze kobieta…"Jestem naprawdę zainteresowany tym, co sprawia, że jesteś wyjątkową osobą, którą jesteś dzisiaj.Chcę dowiedzieć się więcej o Twojej rodzinie, pochodzeniu, doświadczeniach życiowych, przeszłych związkach, celach i marzeniach, zainteresowaniach i wszystkim innym Chcę mi powiedzieć, chcę dowiedzieć się czegoś o Tobie io tym, co składa się na Twoje serce i duszę, ponieważ przyjaźń, którą chcę z Tobą budować, chcę, aby była jak żadna inna, z którą kiedykolwiek się dzieliliście lub której nie doświadczyliście. jako mój dobry przyjaciel. Muszę ci szczerze powiedzieć, że cię lubię i chcę nawiązać z tobą przyjaźń. Chciałbym, żebyś opowiedział mi o sobie, swojej PRACY i kraju."- : LARA JOHNSON <cap.larajohnson@gmail.com> (envelope-sender <cap.larajohnson@gmail.com>)

  by mx.wp.pl (WP-SMTPD) with ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384 encrypted SMTP

  for <,,,,,,,znalazlem to g…ale …

 7. Udało mi się włamać do mojego partnera Facebooka, który oszukiwał 😠 bez jej powiadomienia dzięki pomocy Xtreme_lock0 Na insta uważam, że jego usługa jest niezawodna i bezpieczna…

 8. Od paru dni wyjebali mi konto, próbowałem ustawić weryfikacje dwuetapową, przesłałem im dowody jakies filmiki i konto od 2 dni jest zblokowane bo "nie dokończona weryfikacja dwuetapowa" a wysylalem z 20 razy to wszystko

Comments are closed.