Jak zacząć biznes online bez pieniędzy?


Chcesz zacząć swój biznes online, ale nie masz na to pieniędzy? W takim razie zapraszam Cię do obejrzenia tego filmu!

★☆★ ★☆★ MÓJ KURS SPRZEDAŻY AMAZON FBA ★☆★ ★☆★

★☆★ ★☆★ KLUB FREEDOM PROJECT ★☆★ ★☆★

★☆★ ★☆★ NAJNOWSZY WEBINAR ★☆★ ★☆★

★☆★ OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE ★☆★

★☆★ Amazon Mastermind Polska – Grupa Facebook ★☆★

★☆★ Pamiętajcie, że możecie się ze mną skontaktować:
► info@amazonfreedomproject.pl ★☆★
Facebook Group Machine

24 thoughts on “Jak zacząć biznes online bez pieniędzy?”

 1. Pracuje 8 godzin na etacie. Potem 4-5 godzin oraz w weekendy pracuje u siebie w firmie. Prowadzę pracownie tapicerska i z tego odkladam kasę na ,,Amazon". Nie jest lekko ale mam cel i to mi daje siłę. 😊

 2. Weź jeszcze pod uwagę że istnieje coś takiego jak życie osobiste które jest równie ważne jak praca. A biznes na który pracujesz całymi dniami też może Ci nie wypalić i zostajesz z długami i bez rodziny i przyjaciół na których nie miałeś czasu.

 3. Witam

  Zgadzam się z Norbertem, Chłopak ma rację nie bierzcie kredytów na rozpoczęcie biznesu. Odlozcie w miarę możliwości, wtedy dzialajcie i nie liczcie, że w 2-3 miesiące zarabiać będziecie 10-20 tys zł miesięcznie.

  Pozdrawiam

 4. Mądre słowa sama prawda. Pozdrawiam "Ciężka praca popłaca" Wszyscy zaczynają od zera nieliczna cześć społeczeństwa ma szczęście które zapewnia im bardzo dobry start

 5. Wszystko się da ! Jestem po przepracowanym całym październiku w firmie w której pracuję. Nie miałem ani jednego dnia wolnego i teraz czkam na wypłatę żeby tylko móc odłożyć okrągłego tysiaczka na kupkę. Lecę dalej po swoje !

 6. 1. Sprzedaż drobnych przedmiotów na aukcjach. Stopniowo sprzedaż coraz kosztowniejszych przedmiotów (większy zysk).
  2. Towarzyskość i zjednywanie sobie wartościowych ludzi. Dzięki temu w nieoczekiwanym momencie może otworzyć się dla nas jakas furtka (choćby malutka). Moją furtką było podarowanie mi przez przyjaciela wartościowych części komputerowych, które ze stosunkowo dużym zyskiem sprzedałem 🙂

 7. W woj. łódzkim były dofinansowania na prawa jazdy, więc zainwestowałem i zrobiłem C+E i teraz jeżdżę tirem. Planuje odłożyć 20-30 tys na Amazona więc zajmie mi to około pół roku (jak nie będzie komplikacji). Jest ciężko, szczególnie jak nie ma mnie w domu od poniedziałku do soboty. Codziennie trzeba mierzyć się z nowymi problemami i wyzwaniami i w każdej chwili słabości zagryzam mocno zęby i myślę o tym, że będę mógł niedługo rzucić tą zjeb*ną robotę i pracować z moją dziewczyną w domu.

 8. Oprócz pracy biurowej popołudniami udzielam korepetycji z angielskiego, a do tego w weekendy Uber 😉 nie powiem, ze w każdy weekend mi się chce, ale jestem świadoma, ze każde odpuszczenie wydłuża czas do rozpoczęcia Amazona (kupienia Twojego kursu)! 👊🏼

 9. Wróciłem z Norwegii, mam jakiś kapitał, któy chce wykorzystać na FBA, ponieważ szukam produktu. Zaczynam uczyć się grafiki, marketingu i tworzenia stron, ponieważ zainspirował mnie Twój film w którym mówiłeś o tym jak Ty to robiłeś. Chce się szkolić w tych rzeczach i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mam aktualnie dużo wolnego czasu więc musze go wykorzystać jak najlepiej. A jest to jeden z moich największych problemów..zarządzanie czasem, ale mam teraz świetną okazję, aby się tego nauczyć.

 10. Co powiesz na temat serwisów typu Patronite? Czy może to być altrnetywna metoda? Nigdy nie korzystałem, ale może ktoś się wypowie na ten temat?

Comments are closed.