Jak ZARABIAĆ NA MUZYCE: 9 Sprawdzonych Metod


Wiecie, że na muzyce można zarabiać nie będąc gwiazdą? Wystarczy swoją pasję traktować nie tylko jako sztukę ale i biznes. W tym odcinku przedstawiam sprawdzone metody na robienie pieniędzy z muzyki.
〉Słuchaj na Spotify:
〉Słuchaj na Apple Podcast:
〉Sluchaj na Google Podcast:
◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠
〉INSTAGRAM:
〉SUBSKRYBUJ:
〉BLOG:
〉GRUPA:
〉FANPAGE:
〉Moja Muzyka:
◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠
KURSY VIDEO ← więcej poradników
◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠
〉KURSY:
◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠
〉MOJE SAMPLE:
◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠
Mastering Przewodnik eBook + Audiobook
〉POBIERZ:
◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠◠
Subskrybuj i bądź na bieżąco – Live Act to najpopularniejszy kanał o produkcji muzyki w Polsce. Znajdziesz tutaj poradniki o tworzeniu muzyki, miksie, masteringu i teorii muzyki.
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Jak ZARABIAĆ NA MUZYCE: 9 Sprawdzonych Metod”

  1. Na czym polega różnica między artystą, a producentem muzycznym? Na "celu", dla producenta zawsze są to pieniądze, dla artysty chęć dzielenia się sztuką z innymi. Ty kolego nie musisz się martwić kim jesteś, jak sam często powtarzasz : dla ciebie to przede wszystkim biznes.

  2. Słysząc te pozdrowienia na początku po tym co się działo w 2020, mimo iż były składane w dobrej wierze, w głowie mam takie "no nie za bardzo".

  3. Hej. Ja chodzę do kosmetyczki jak coś;). Doskonale wszystko powiedziane, uczę od 14 lat i nadal mam próby wymuszenia lekcji za darmo, w stylu "dlaczego nie chcesz pomóc bezinteresownie". Oczywiście, że pomagam za darmo, np. w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Ale ucząc jestem w pracy, na swoim wykształceniu i zdobywaniu doświadczenia już spędziłam odpowiednią ilość lat. Nie dawajcie się na takie szantaże emocjonalne. Jeśli macie już zbudowaną markę, doświadczenie i rekomendacje to podziękujcie za ofertę i nie myślcie o tym więcej. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za nowe pomysły!

  4. Boże, ale jaja.. Dzisiaj akurat pierwszy raz usłyszałem o tych momentach Amaro, a Pan o tym tu mówi. To jest kurczę niesamowite! A trafiłem tu, bo chcę zacząć zarabiać i gram na gitarze. Łał, a co do Amaro, to "znajomy znajomej" tam był, ale czy poleca, to niestety nie wiem.. 🙂

  5. Bardzo fajna dykcja – słucham na prędkości x2 i wszystkie słowa brzmią wyraźnie, zrozumiale dla mnie. 🙂 Szczerze pochwalam. Dykcja to skarb dla mówcy i przyjemność dla słuchaczy. 🙂

  6. czesc, mam pytanie czy jesli zrobilem bit na podstawie sampla z loopermana i np opublikowalbym to na beatstar i zarobilbym na tym jakas sume pieniedzy i np dalbym informacje ze produkcja to ten koles od sampla to tak jakby musze sie podzielic z nim pieniedzmi czy to tak nie dziala. dzieki z gory za odpowiedz

Comments are closed.