Jak zarobić na YouTube? Jak się wybić na YouTube? Jak monetyzować kanał? Budowanie marki osobistej


W tym nagraniu opowiem Ci jak zarabiać na Youtubie.
💰Darmowy trening :
👍DRUGI KANAŁ:
💰Grupa na FB:
💰Moje produkty:

Pokaże Ci jak w kilka miesięcy osiągnąłem dochód rzędu 1.5-2 tysięcy miesięcznie z nagrań na youtubie. To świetny sposób na zarabianie pieniędzy dla kogoś kto chce być sławnym youtuberem.
Oto kilka moich pomysłów, aby zarabiać pieniądze na youtubie.
1. Kanał tematyczny – najpierw musisz założyć kanał. Najlepiej tematyczny. Unikaj kanałów o wszystkim. Wybierz kanał, który będzie związany z 1-2 tematami.

2. Pasja – wybieraj takie nisze, które są związane z Twoją pasją. Dzięki temu będziesz miał niesamowitą wiedzę, oraz będziesz miał pomysły na nowe odcinki. Pasja jest motorem napędowym wielu biznesów.

3. Jeśli chcesz zarabiać na youtubie bardzo ważny jest watchtime i zaangażowanie. Im dłużej ludzie oglądają Twoje materiały i wchodzą w interakcję, tym lepiej dla Ciebie. Żeby uzyskać dobry watchtime musisz dawać cenne wskazówki.

4. Częstotliwość – bardzo ważna jest częstotliwość publikowania treści. Im więcej kontentu tym lepiej. To wpływa na Twoje zasięgi, oraz ilość wyświetlonych reklam.

5. Dla mnie najlepsze są nagrania od 8-12 minut.

6. Jak masz kanał możesz go spieniężać. Polecam tutaj AdSens i sprzedaż własnych produktów. Na sprzedaży własnych produktów zarobisz najwięcej. Kanał na Youtubie pomoże Ci się wybić jako ekspert i celebryta, co spowoduje, że dostaniesz więcej dobrych zleceń.

Więcej informacji w samym nagraniu.
Facebook Group Machine

22 thoughts on “Jak zarobić na YouTube? Jak się wybić na YouTube? Jak monetyzować kanał? Budowanie marki osobistej”

  1. Bardzo ciekawy kanał, bardzo mnie inspirujesz. Co do odcinka to ja tym kanałem zarobiłem sporo pieniędzy lecz niestety byłem zbyt młody by rozsądnie nimi zarządzać. Były to głupie lata w szkole średniej. Chociaż z perspektywy czasu kupno nieruchomości nie było najgorszą z decyzji to mogłem zrobić z tej kwoty źródło pasywnego dochodu. Aktualnie próbuje stać się przedsiębiorcą ale jak to w życiu bywa…nie jest kolorowo, a wręcz przeciwnie więcej upadków niż sukcesów. Szukam też swojego miejsca w biznesie i mam wrażenie, że nie do końca wiem czego chce. Czekam na kolejne materiały i cieszę sie, że mogę słuchać kogoś o podobnym światopoglądzie do mojego. Pozdrawiam

  2. gry też moim zdaniem są dośc dochodowa tematyką, co prawda nie umywają sie do biznesu, nieruchomości i aut…. kiedyś za rejestracje w wot płacili 8 plnów

  3. Daję like za film, przyjemny konkret i merytoryczna treść. Chętnie dowiedziałabym się więcej jak działa AdSense, zwłaszcza na YT. Do tej pory kojarzyło mi się to z randomowymi reklamami na stronach internetowych, niekoniecznie powiązanych z tematyką witryny. Chciałabym dowiedzieć się jak z tego korzystać, aby miało ręce i nogi? Nie chodzi mi o to, co można wyczytać z materiałów Google'a (między innymi) tylko o to jak wykorzystywać to w praktyce, na przykład w kontekście filmów na kanale.

  4. Jak zwykle materiał konkretny i do rzeczy. Ale tym razem pytanie z innej beczki. Jakiego programu używasz do obróbki filmu?

  5. Ja niedawno założyłem kanał tematyczny w branży budowlanej instalacyjnej. Na razie mam słaby skill mówienia do kamery ale liczę na to, że za jakiś czas zaskoczę i będzie dobrze się mnie słuchało. Tak jak mówisz Adrian, liczę na korzyści płynące z zainteresowania moją robotą a przy okazji z reklam YT:) Dobra robota Adrian! Życzę wysokich zarobków!:)

Comments are closed.