Jak żyć lepiej? Jacek Walkiewicz, cz.1, 20m2 talk-show, odc. 309


Moja droga robienia wywiadów dobiegła końca. To nadzwyczajny czas, który ewoluował w kierowanie ludzi do miłości, czyli do serc, czyli do nas samych. Jeżeli interesuje Cię co teraz robię, zerknij do wideo “Autograf Miłości”:

Jeżeli oglądasz wywiady, aby lepiej się poczuć, ale chcesz więcej, czyli chcesz zrozumieć kim jesteś, uwolnić się od męczących myśli, spojrzeć na świat z innej perspektywy, perspektywy bliższej miłości, to zapraszam Cię do przestrzeni, którą przygotowałem, a nazwałem ją “Święty Spokój”:

✔ Kurs online “Święty Spokój” – edycja specjalna, do kupienia w formie nagrań wideo:
✔ Odosobnienie “Święty Spokój” – kurs stacjonarny, “Oddechowo” pod Warszawą, 7-12 sierpnia:
✔ Odosobnienie “Święty Spokój” – kurs stacjonarny, “Tu i teraz” pod Olsztynem, 22-28 sierpnia:

Jeżeli treść moich materiałów sprawia Ci przyjemność, to zostaw łapkę do góry, komentarz i zasubskrybuj kanał, aby nie przeoczyć kolejnego filmu. Po więcej tego typu treści zapraszam na moje konto na Instagramie i Facebooku. Linki znajdują się poniżej.

✔ FACEBOOK:
✔ INSTAGRAM:
✔ FACEBOOK PRYWATNY:

Dziękuję za Twoją obecność,
Łukasz
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Jak żyć lepiej? Jacek Walkiewicz, cz.1, 20m2 talk-show, odc. 309”

 1. Mam 3 strony notatek, ja też zawsze notuję;) I to kluczowe dla mnie zdanie- "rozwój osobisty najczęściej następuje przez desperację, a nie inspirację". Szacunek dla obydwu Panów, byłam na tym pierwszym wykładzie we Wrocławiu, co śmieszne to był mój prezent na urodziny. Po wykładach Panów zmieniłam pewien etap w swoim życiu. Emitujecie niezłe papiery wartościowe- te moje notatki;) pozdrawiam;)

 2. Ha ha ha…😁😂 a my mamy haczyki wszedzie tj w kazdej toalecie i nie tyyylko w hotelowej co jest to naturalne i sie nie mysli o tym tylko uzywa humm…i co dalej…🥴😜😁
  Samych dobroci, pomyslnosci w ciepelku na duszy w dobrym zdrowie i suuuper humorze😘🥰🍀🌞

 3. Niezwykle mądre słowa, jeśli chodzi o szczęście, bo potocznie się mówi" A ten to ma szczęście w życiu, ja go nie mam, ale gdybym miał". A tu się okazuje, że owszem szczęście, jest dla każdego, bez wyjątku, tylko potrzebny jest taki mało znany czynnik ODWAGA DO DOKONANIA ZMIAN W ŻYCIU .Wiadomo, znane schematy, przyzwyczajenia, znane otoczenie, tak zwana strefa komfortu ,co prawda tylko z jednej akurat strony, bo to pojęcie ma ogromną ilość zastosowań. No i tak w tym tak zwanym porcie, możemy stać całe życie, bo tam bezpiecznie, czasem tylko jakaś katastrofa nas z niego wypędzi, ale szybko znajdziemy kolejny bezpieczny port. będąc takim bezpiecznym statkiem, patrzysz na te wspaniałe transatlantyki, a one pływają tam gdzie ty jak się to teraz tobie wydaje nigdy nie dopłyniesz. A tymczasem ,można, tylko najpierw trzeba się odważyć, tak trochę nawet na siłą wypchnąć się do życia, chociaż natychmiast chce się wracać do dawnych bezpiecznych przyzwyczajeń. Tyle ,że gdy raz wyruszysz, na wyprawę, odkrywania świata, przeważnie nie wracasz już do dawnego bezpiecznego portu. Coraz bardziej, pragniesz dalej doświadczać życia, bo z życiem, jak to potocznie się mówi, nie trzeba walczyć, trzeba go doświadczać, raz jest to przyjemne ,raz nie, ale to zawsze tylko i wyłącznie nasza interpretacja wydarzeń, życie samo w sobie nie jest moim zdaniem ani złe, ani dobre, te cechy nadaje mu człowiek. Co do człowieka, ma on w sobie potężną siłę, i ogromny potencjał, tylko zadanie polega tu na tym ,że on o tym nie wie i czasem to uda mu się odkryć w sobie, a czasem nie.

 4. A mnie ciekawi , jak to się stało, że człowiek który boi się zwierząt poszedł na weterynarię ? Czy ten pan ma problem z podejmowaniem decyzji, czy był pod silnym wpływem rodziców ? Dobrze że w porę podjął taką decyzję bo byłby kiepskim weterynarzem . Jeśli będzie kiepskim psychologiem to nawet nikt nie zauważy XD.

 5. "Potęga podświadomości" to wspaniały "barometr" naszego poziomu świadomości. Też pierwsze podejście było dla mnie bolesne i niezrozumiałe. Każde kolejne jest jaśniejsze.
  O wizualizowaniu żony też Tracy opowiadał 😉

 6. … a ja odnoszę wrażenie że pan działa jak automat. Wyuczył się pewnej treści jak wiersza i na każdych wykładach powtarza słowo w słowo to samo… Po drugie w tym panu nie ma żadnych emocji. Jego słowa choć są większości sensualne i mogą ale nie muszą poszerzać horyzontów innych, pozbawione są czegoś emocjonalnego i prawdziwego. Kiedy po raz pierwszy miałam okazję posłuchać wykładu byłam pobudzona bardzo pozytywnie. Ale kiedy włączyłam kolejnego linka, potem jeszcze jednego… – cały przekaz był monotematyczny i nie wnosił niczego nowego. Generalnie jak patrzę na tego pana nie bije od niego żadne energia. On się nawet nie uśmiecha. On nie wygląda na człowieka szczęśliwego. Ale to jest moje prywatne zdanie.

 7. W zdrowym ciele-zdrowy duch.Depresje są wywołane przez -niedobór witaminy D3,niedobór jodu,niedobór witamin z grupy B,niedobór cynku,selenu.Suplementacja wit D3,płyn Lugola /jod/-rano na czczo pare kropel do wody.Płatki drożdżowe,suche,łyżeczka do kanapki,albo zupy.Tak zaopatrzone ciało jest gotowe do pracy z traumami z dzieciństwa,które każdy ma.Praca z wewnętrznym dzieckiem,medytacja,modlitwa–kto co preferuje.Wtedy w zdrowym ciele zaczyna żyć zdrowy duch.Usuwamy z głowy pliki niepotrzebnych przekonań,szablonów i ograniczeń.Wtedy zaczynamy czuć głęboką wdzięczność za życie,za każdy oddech.Rodzimy się na nowo😊

 8. Mega inteligentny Człowiek 🤠 mózg to narzędzie da się go kontrolować. Wielu ludzi kieruje się emocjami, co ich gubi. Również polecam potęgę podświadomości. Zmieniła moje życie ✋🤠

 9. Nie do końca rozumiem tego podejścia że gdy ktoś nie pyta to poczekam aż to zrobi żeby mu pomóc, czy to nie jest obojętność??? W sytuacji gdy ktoś bliski ma problem np. narkotyki, ty to widzisz ale że nie pyta to udajesz że nic się nie dzieje bo może musi się zaćpac ma śmierć albo zranić tysiąc innych ludzi po drodze. Chciałbym to zrozumieć bo być może jest w tym sens którego nie kumam. Dziękuje i pozdrawiam wszystkich

Comments are closed.