JAKA CZEKA NAS PRZYSZŁOŚĆ? WYJAŚNIA CEZARY GRAF


W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Cezarym Grafem o jego teoriach na to jak zmieni się Unia Europejska, strefa Euro, o Superkryzysie i potencjalnym duopolu amerykańsko-chińskim.

Subskrybuj:

Podcast dostępny też na Spotify, Apple podcasts i innych platformach. Wszystkie linki znajdziecie tu: ➡️ y
Facebook Group Machine

30 thoughts on “JAKA CZEKA NAS PRZYSZŁOŚĆ? WYJAŚNIA CEZARY GRAF”

 1. Z tego materiału i paru innych zrozumiałem, że Anglicy będą dogadywać się ze wszystkimi.
  Amerykanie i Kanadyjczycy chcą przytulić nasze surowce.
  Chińczycy i nasi bracia w wierze z Niemcami zarobią na Jedwabnym szlaku.
  Nasza złotówka na dwoje babka wróżyła.
  Na szczęście mamy wsparcie z UE której waluta wkrutce może zbliżyć się do wartości bibuły.
  A jak wyszczepi nas pan od Windowsa specjalista od wirusów tyle ich miał.
  To nasz wspaniały Naród dostanie takiej energi i dócha walki, że nasi bracia ze wschodu napewno podzielą się z nami atomem.

 2. 1. Europa na zwariowala na CoronaVirusa tylko trzyma strone swojego przywodcy tj. USA, razem wystapia o odszkodowanie od Chin, moze bez neutralnej Szwecji I Niemiec, ktore chca handlowac z Chinami. 2. Trump I Xiu boja sie o swoje panstwa , a nie o zycie na planecie Ziemia, dlatego ta rywalizacja juz jest podobna do Zimnej Wojny miedzy NATO a ZSRR, czyli ekonomiczna I technologiczna. 3. Bitcoin to kryptowaluta sluzaca do transferu zyskow z Chin, jej przyszlosc bedzie bardzo niestabilna, po polityczna.

 3. Dolar ze względu na jego dodruk w kosmicznych ilościach stanie się bezwartościowy. Rubel pokazuje swoją prawdziwą wartość czyli 5groszy, Natomiast dolar jest sztucznie pompowany przez FED, cena z kosmosu. USA jedzie na długu którego nie są w stanie spłacić. Chiny natomiast już prześcignęły Stany i są pierwszą gospodarką światową gdzie wszystko się produkuje. USA ma szansę na dominację dolara jeżeli wrócą do standardu złota, w przeciwnym razie waluta wróci do realnej wartości czyli do zera. Podobnie z Euro.

 4. Pierwsze 3s i już wiem, że słucham jełopów – "zgodnie z OBIETNICOM…". Zaproście jeszcze tradera21, on też ma problemy z j. polskim.

 5. Ponieważ każdy chwali i reklamuje swoje Uważam więc że zdania tych różnorakich ekspertów są warte funta kłaków. Można ich ewentualnie posłuchać ale i tak każdy powinien robić swoje według zdrowego rozsądku

 6. 8:07 Cezary Graf cały czas mówi o bitcoinie czy wymawia nazwę czegoś innego? Nie wyraźnie dla mnie to słyszeć i nie wiem czy to jakiś slang krypowalutowy czy coś innego…

 7. Mozna pomylic sie raz albo dwa ,ale stawiac nietrafne prognozy zawsze to juz oszolomstwo ..Mamy kwiecien 2021 a nieruchomosci smigaja na szczytach az milo..Pan Graff jak zwykle nie trafil..Acha ,bieda w Polsce sie ZMNIEJSZYLA po tym jak biedota dostala 500+ ,13 i 14 emeryture ..

Comments are closed.