30 thoughts on “Jaki będzie 2022?”

 1. Pewne jest tylko jedno: będziemy jeszcze głupsi bo głupota jest niezbędna do tego by mądrzejsi mogli zarabiać jeszcze więcej. A tylko głupich daje się doić na ich własne życzenie. Wszystko o czym mówi Kuba jest albo efektem zidiocenia albo będzie jego przyczyną.

  (Uwaga: mówienie: "zaakceptuj NFT bo jak nie to będziesz głupi" też jest elementem ogłupiania. Mam nadzieję, nieświadomego).

 2. Kuba, dzięki za garść ciekawych informacji…z niestety przerażającą wizją dziwnej cyfrowej przyszłości.
  Muszę wytknąć Ci pewną nieścisłość. Mówisz, żeby nagrywać w pionie, a w San Diego na 16 stolików, 15 było zajętych przez ludzi z "poziomymi" laptopami 😉
  A jeszcze mówisz, żeby w związku z powyższym otwierać kawiarnie….no nie do końca. Taki klient pracujący na laptopie w kawiarni i "okupujący" kilka godzin stolik, to strata dla właściciela kawiarni. W tym czasie można znacznie więcej wygenerować z jednego stolika. Tym bardziej, zakładam że to ma miejsce w biznesowej dzielnicy, gdzie czynsze nie należą do niskich. A kawa w hameryce to po dolcu, góra dwóch 😉 więc, gdy nie ma ciągłego obrotu….to szybki koniec takiego biznesu.
  Pozdrawiam

 3. Niniejszym informuję ja państwa że na ten przykład kicham na NFT i bitkojniaste.
  Bo to schizofrenia dzisiejszych czasów.
  Poza tym to ja mam ewentualnie zarabiać a nie ktoś inny.
  Ale mam pracę i nie muszę inaczej zarabiać.

Comments are closed.