Konfederacja: Dług Polski rośnie poza kontrolą! Szkodliwa polityka ekonomiczna PiS


Subskrybuj nasz drugi kanał:

Popierasz? Udostępnij!
Zobacz więcej na

Konfederacja: Dług Polski rośnie poza kontrolą! Szkodliwa polityka ekonomiczna PiS

#polityka #polskapolityka #Sejm
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas:
FB:

Źródła nagrań:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko. Życzymy mądrych wyborów!
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Konfederacja: Dług Polski rośnie poza kontrolą! Szkodliwa polityka ekonomiczna PiS”

 1. To nie jest dług Polski. To jest dlug, który będą musieli spłacić wszyscy działacze rządzących partii, którzy doprowadzili do tego zadłużenia. Polacy tych kredytów nie zaciągali.

 2. Przypomnę że Toma złota to jakieś 230mln.zl. Czyli oni tony złota wyrzucają na różne głupoty. Setki ton. Morawer kupił niedawno 100 ton. Ciekawe ile tygodni będzie potrzebował by to złoto w Głowno zamienić?

 3. Gdzie byłaś Konfederacjo jak oddawaliscie za bezcen polskie złoża miedzi? Gdzie byłas jak trzeba bylo sie odezwac w waznych sprawach? Niestety teraz przed wyborami odzywacie sie? Pamietam jak poseł Braun nie mogł wziac udziału w spotkaniu w sejmie z geologiem ktory mowił ze nie tedy droga. Mowił że jestesmy bogatym w surowce krajem ale biednym narodem. Odpowiedni rzad nie doprowadziłby do tej sytuacji ze jestemy bankrutami. Ale mieliscie inne sprawy. Władza demprawuje.

 4. PiS PO PSL zniszczyli rolnictwo.
  Mamy tak droga żywność a to wina rządu.
  Bo jak sie niszczy gospodarstwa to tak jest.
  Kto bedzie produkował?

  260000 zł na rok Morawiecki ma a rolnik 0 zł.
  Tak zero.

  Jak dobrze pójdzie to jest na 0 a nie na debacie.

  Rolnik musi iść do pracy dodatkowej aby opłacić wszystko, podatki, utrzymanie plonów, maszyny….
  Tak to wygląda….
  Ale Polacy też sami sobie są winni bo wola kupować stare z importu niż krajowe u rolnika.
  Mleko po 0.40 gr za litr, wartościowe, można śmietanęśmietanę zrobić, masło i to taka mała cena a w sklepie siuski po 3.50 zł

 5. Wstyd mi że w ostatnich wyborach głosowałem na Konfę … jednak z czasem wyszło że to ruskie onuce a nie chciałem w to wierzyć .

 6. Jeśli mowa o zadłużeniu i jego wielkości, to sformułowanie "może tylko za Gierka" sugeruje, że zadłużenie dzisiejsze jest porównywalne z zadłużeniem "za Gierka". To nie jest prawdą. W 1989 dług publiczny Polski wynosił 28,1 mld zł, a już w 1993 było to aż 138 mld zł! Tak duża różnica oznacza, że niestety rządy III RP zadłużały Polskę w znacznie szybszym tempie niż w PRLu Edward Gierek. Co ciekawe, dług rósł w ogromnym tempie pomimo faktu darowania Polsce na początku lat 90-tych spłaty 50 proc. A jakie jest dzisiaj zadłużenie? Mówi Pan porównywalne? Z czym porównywalne?

 7. Prawie każde z rozwiniętych państw, ma długi jak Polska lub większe. Zadłużenie to najczęściej dług w banku który jest prywatny i podlega pod władzę państwa. Kilka miesięcy temu USA była na skraju bankructwa i zastanawiali się czy może nie anulować długu. A dług USA to kilkadziesiąt bilionów dolarów. Niemcy, Francja, Włochy mają dług o wiele większy niż Polska w stosunku do PKB. Niemcy mają ogromny dług a mają nadwyżki budżetowe i nie spłacają. Dlaczego nie spłacają? Bo wiedzą, że pewnie za kilka lat a może już szybciej będzie nowy porządek i może długi zostaną anulowane, a może banku znacjonalizowane. Nie wiem co się wydarzy, ale coś będzie. Może nowy porządek świata właśnie jest realizowany. Wiem, że dług obywatela to nie dług państwa. Obywatelowi bank zabierze dom, a państwu nie zabierze urzędów czy ulic, a jak podskoczą to rząd może anulować dług albo unieważnić. Nie mówie o zadłużeniu wobec innych państw ale o bankach. Podobnie jest z obligacjami państwowymi. Miliardy które mamy długu to zadłużenie wobec własnych obywateli które zapłacić powinno państwo, ale co jak nie zapłaci? Chyba każdy powinien zdać sobię sprawe, że Polska nie jest jedynym państwem które tak robi tutaj jest planowane.

 8. nie rozumiem dlaczego ruch "banderowski" nadal nie jest uznawany za terrorystę na terenie Wielkopolski? Banderowcy wycięli całe rodziny Polaków!

 9. A gdzie Braun schowaliscie go czy imprezuje u Putina dno konfederacji sięgnęło ryposty Putina dno dno a może ciule zwróćcie się do zdrajców Tuska czarzastego biedronia aby jego pachoły znuni przestali płuc i żądać aby nie wypłacać Polsce debile konfederacjindno

 10. Cały świat się z nas śmieje nikt nie przyjmuje tylu uchodźców tylko Polska.Zadnego państwa bogatego nie stać na coś takiego.Ten rząd celowo to robi.

 11. Polskie rzady od lat topia Polske w dlugach , komornicy przyszlych Zaborcow …czekaja na moment przejecia naszych wlasnosci. ZDRADA , HANBA , TO KRYMINAL

Comments are closed.