MOC FUTBOLU #51 – LEWANDOWSKI TRAFIA I ASYSTUJE W BARCELONIE, 2 GOLE HAALANDA, PIERWSZY PUNKT LECHA!


#MocFutbolu – Mateusz #Borek, Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń i Michał Pol omawiają najważniejsze wydarzenia piłkarskiego tygodnia! Zapraszamy!
✅Skorzystaj z oferty specjalnej CANAL+ online –
➡️Ty tu rządzisz!
➡️SUPERBET: załóż konto z kodem KS34 – | Wyjedź do Kataru:
➡️Kanału Sportowego w formie podcastów oraz 1000 audiobooków możecie posłuchać w aplikacji Empik Go, nowi użytkownicy z kodem DYMY skorzystają z tej aplikacji 30 dni za darmo 👉
➡️SUBSKRYBUJ #KanałSportowy:
➡️Odwiedź nasz sklep: o
Facebook Group Machine

30 thoughts on “MOC FUTBOLU #51 – LEWANDOWSKI TRAFIA I ASYSTUJE W BARCELONIE, 2 GOLE HAALANDA, PIERWSZY PUNKT LECHA!”

 1. PANOWIE – prawie caly program o Lewandowskim i ligach zagranicznych. A gdzie miejsce dla naszej Ekstraklapy? O Lewym juz sie rzygac chce, wszedzie tylko gadanie o nim, jakby zdobyl co najmniej krola strzelcow MŚ. Kogo obchodza gole w towarzyskich meczach Lewego bardziej niz polska liga? Kolejny program Mocy Futbolu, gdzie wieje nuda, bo tylko Lewy, Lewy i Lewy….Jestem zawiedziony.

 2. Dodam też, że ANI SŁOWA o hicie ekstraklasy Górnik – Raków. WSTYD! Lepiej pogadac o sparingu Barcelony niż o meczach, ktore tak naprawde interesuja Polakow. Nie oglądam już was.

 3. Panowie i panie, jadę autobusem i czytam zachwyty o RL9. Wysiada starszy pan i się przepycha, a do mnie dociera, że też tutaj wysiadam.
  – Przepraszam Pana, ale zapatrzyłem się na Roberta Lewandowskiego – mówię.
  A on:
  – Kto to jest? Jakiś polityk?
  – Nie, ambasador – mówię myśląc o tych 3%- piłki kopanej 🖐️

 4. A gdzie jest Stanowski ze swoim gdakaniem ze Barca nie kupi "starego" Lewandowskiego i ze lewy powinien skupic sie na wypelnianiu kontraktu w Bayernie.

 5. A gdzie jest Stanowski ze swoim gdakaniem ze Barca nie kupi "starego" Lewandowskiego i ze lewy powinien skupic sie na wypelnianiu kontraktu w Bayernie.

 6. Kozłowski to ten co mówił ze wejdzie z butami do ligi belgijskiej?😅😅😅😅 Pieprzony buc którego zweryfikowała przeciętna liga, skończy tak samo jak Kapustka, za chwilę wypożyczenie do pogoni pewnie 😅

 7. A gdzie jest Stanowski ze swoim gdakaniem ze Barca nie kupi "starego" Lewandowskiego i ze lewy powinien skupic sie na wypelnianiu kontraktu w Bayernie.

 8. I dobrze, że piłka traci na popularności, bo stała się jej ofiarą. chore zarobki, nieadekwatne do poziomu są skutkiem tego, że nawet największy chłam jest ogladany, więc piłkarze są absurdalnie przepłacani. spadnie nieco popularność, spadnę kontrakty, podniesie się poziom, bo trzeba będzie się starać.

Comments are closed.