Poje***y Iwan – Iwan IV Groźny. Historia Bez Cenzury


Książka “Historia bez cenzury. Świry u władzy”:
Gra “Historia bez cenzury. Misja: Zwycięstwo!”: 
Nasz sklep: 

Dzisiaj mamy dla Was odcinek o jednym z największych psychopatów u władzy w historii. Był bezlitosny zarówno dla poddanych pochodzących z każdego stanu, jak i dla najbliższej rodziny. Co w dzieciństwie robił z bezbronnymi szczeniakami? W jak bestialski sposób traktował wrogów? Jak okrutny był dla ludzi w swoim otoczeniu? O tym wszystkim opowiemy Wam w dzisiejszym odcinku. Zapraszamy do oglądania!

Źródła informacji:
A.Andrusiewicz, Iwan Groźny
H. Troyat, Iwan Groźny

Subskrybuj:
Facebook:

POPRZEDNIE ODCINKI:
Władca z jajami – Bolesław Chrobry

Ciota na tronie – Stanisław August Poniatowski

JP100% Józef Patriota – Książę Józef Poniatowski

Dziewczę z charakterem – Maria Skłodowska – Curie

Bohater po francusku – Henryk Walezy
A
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Poje***y Iwan – Iwan IV Groźny. Historia Bez Cenzury”

  1. 20 kwietnia 2022 r. w aut.nr 37 w Katowicach naprzeciwko mnie usiadł Ukrainie i położył nogi na siedzeniu obok mnie . Zwróciłam mu uwagę , że u nas się tak nie zachowuje, a on na to:” a co to panią obchodzi, nie położyłem nóg na pani głowie . A co to za gówno pani czyta? „ Spojrzawszy na biało-czerwoną wstążkę na klapie mojego płaszcza : „ a czemu nie ma pani MOJEJ flagi? ( bo mam swoją) , „ a dlaczego mi pani nie pomaga? „ ( a pan mi pomaga? ) . To wszystko z dużą ilością przerywników k… Kobieta obok zwróciła mu uwagę , że nie wolno pić piwa w autobusie . „ a kto mi zabroni ? Odpowiedział i ostentacyjnie popijał piwo . Sterroryzował cały autobus . Kierowca , tak wrażliwy na niemanie maski ( zatrzymał swego czasu autobus i mnie za to wyrzucił ) udawał , że awantury nie słyszy ( a gdyby to Polak pil piwo to od razu zatrzymałby autobus i go wyrzucił , a nawet zadzwonił po policję ) Na koniec Ukrainiec wysiadając z autobusu trzymając w ręce flaszkĘ KOPAŁ W DRZWI autobusu uznając że zbyt wolno się przed nim otwierają . Dewastacji autobusu kierowca też nie zauważył . Ukrainiec mówił b. dobrze po polsku , i mówił do mnie że już długo jest w Polsce , Ale DOPIERO TERAZ tak się rozzuchwalili ! ! !

    W Katowicach-Piotrowicach do gabinetu ginekologicznego PRYWATNEGO przyszła Ukrainka ( moja bratanica jest tam rejestratorką ) i zażądała całej gamy badań ( tomograf, usg i inne na których się nie znam) o których w Ukrainie mogłaby tylko marzyć ! Ale jak za darmo , to poszła na całość ! POZA KOLEJNOŚCIĄ ! POLKI UMÓWIONE NA GODZINĘ MUSIAŁY CZEKAĆ Po czym wyszła z gabinetu właścicielka-ginekolog i powiedziała do mojej bratowej " proszę tej pani NIE WYSTAWIAC rachunku . Ona jest Ukrainką ." to jest kwiecień 2022. Zapłacą nam taką wdzięcznością jak Żydzi!

  2. Cóż to za przykład dydaktyczny Pan dajesz, a popops pobicia możnowładców przez Iwaniusze? "…brzydził się frajerstwa,.." Co to, zajęcia dla patoli i szkolnych prześladowców? Panie D., jako historyk i raczej wątłuszowatej postury inteligent, sam pewnieś bęcki nie raz zebrał od kolegów, cyt.: bez wątpienia kreatywnych. Zmień Pan poglądy na temat przemocy i bieliznę, bo historia historią, a życie życiem. Trzeba brać odpowiedzialność za swe słowa, szczególnie gdy trafiają na podatny grunt małoletnich odbiorców, dostatecznie już spatologizowanych przez rodzimych rapo-hipo białych-czarnych i zza atlantyckich czarnych-czarnych. NIE dla przemocy!! NIE dla inseminacji krów!! NIE dla dzików w mieście!!

  3. WE WANT ENGLISH SUBTITLESSS!! This channel is amazing for any history geek wanting to know more about Polish history, i can understand Polish just enough to catch how funny & informative the contents offered by this channel are, but i believe with ang subtitles it can reach out to an even wider audience around the world! Powodzenia Wojtku, Ty zajebisty History Geeku! Lots of love & support from the no-nukes part of Korea 🇵🇱🇰🇷

  4. A. może coś o Jezusie? Ten to był dopiero po#$y chodził po wodzie uzdrawiał chorych rizmnażał cudownie chleb ryby i wino. A wy się później dziwicie, że nie ma Polski a jest Polin. Nie jestem fanem Nerona ale to nie on podpalił Rzym 64r.ne

  5. Prośba, propozycja, aby w dobie obecnej wojny na Ukrainie przedstawiać więcej historycznych faktów jak ruscy rządzący, władcy dymali innych władców w różnych okresach. Łącznie z wersją anglojęzyczną. Pozdrawiam.

  6. Iwan Groźny, jak powiedziałeś "iwan" Stalin, a teraz nie szukając daleko "iwanek" putinek! Niech ich trzyma piekło z dala od ludzi!!!!! Po….sy do piekła!!! Tam ich miejsce!!

  7. Jeśli chodzi o szachy Iwana, to istnieje fenomen medyczny (także mój dziadek przed śmiercią doświadczył), taki że człowiekowi obłożnie choremu poprawia się stan zdrowia do tego stopnia, że pacjent czuje się dużo lepiej – prawie zdrowy. Prawdopodobnie carowi Iwanowi też się coś takiego przytrafiło i nie szukałbym teorii spiskowych o skrytobójstwie.

Comments are closed.