Rób to, a zostaniesz biedakiem. [Biznes 2.0]


📚 Kupuj biznesowe KSIĄŻKI w naszym wydawnictwie:

👨‍🏫 Dołącz do projektu i rozwiń swój biznes z naszymi Expertami.

Subskrybuj nasz kanał.
🔔 Kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać info o nowościach!

🇬🇧🇪🇸🇩🇪 Sprawdź nasz drugi kanał o szybkiej nauce języków:

↘↘↘↘↘↘↘↘↘↘↘↘
Wiele się mówi o nawykach milionerów, ale mało o nawykach ludzi
biednych, pomimo że są one ważniejsze. Wyeliminuj te rzeczy ze swojego życia, a nie tylko polepszysz stan swoich finansów, ale także polepszysz jego jakość…

Nowy odcinek w każdy czwartek o 20, naprzemiennie program “Biznes 2.0” i “Expert w Bentley’u”.
↗↗↗↗↗↗↗↗↗↗↗↗

🙎‍♂️ Maciej Wieczorek – prowadzący program. Znajdziesz go tu:
www:
Instagram:

Facebook:

Skontaktuj się z moim biurem:
📨 kontakt@expertia.com.pl

Polub nas na Facebooku:
👥
…i dołącz do naszej grupy nowoczesnych przedsiębiorców na Facebook’u:
👩‍👨‍

——————————————————-

Expert w Bentley’u (wywiady z ludźmi sukcesu) jako podcast:
🎧 Spotify:
🎧 Apple Podcasts:
🎧 Google Podcasts:

Biznes 2.0 (omówienia strategii biznesowych) jako podcast:
🎧 Spotify:
🎧 Apple Podcasts:
🎧 Google Podcasts:

#firma #marketing #biznes #nieruchomości
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Rób to, a zostaniesz biedakiem. [Biznes 2.0]”

 1. 🔜 Weź udział w Konferencji Experta w Bentley"u: http://bit.ly/2NqqwRJ
  👉 Konsultacje biznesowe w Bentley'u: https://ExpertiaConsulting.pl
  📕 Kupuj biznesowe książki w naszym wydawnictwie: https://expertia.com.pl

  ➡️ Pobierz nasz kurs o mentalności ludzi bogatych: https://wbentleyu.pl/dubaj

  Subskrybuj nasz kanał.
  🔔 Kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać info o nowościach!

  ↘↘↘↘↘↘↘↘↘↘↘↘
  Wiele się mówi o nawykach milionerów, ale mało o nawykach ludzi
  biednych, pomimo że są one ważniejsze. Wyeliminuj te rzeczy ze swojego życia, a nie tylko polepszysz stan swoich finansów, ale także polepszysz jego jakość…

  Nowy odcinek w każdy czwartek o 20, naprzemiennie program “Biznes 2.0” i “Expert w Bentley'u”.
  ↗↗↗↗↗↗↗↗↗↗↗↗

  🙎‍♂️ Maciej Wieczorek – prowadzący program. Znajdziesz go tu:
  www: https://www.wbentleyu.pl
  Instagram: https://www.instagram.com/maciejwieczorekpl/
  LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maciejwieczorekpl/
  Facebook: https://www.facebook.com/maciejwieczorekpl

  Skontaktuj się z moim biurem:
  📨 kontakt@expertia.com.pl

  Polub nas na Facebooku:
  👥 https://www.facebook.com/maciejwieczorekpl/
  …i dołącz do naszej grupy nowoczesnych przedsiębiorców na Facebook'u:
  👩‍👨‍ https://www.facebook.com/groups/biznes20/

  ——————————————————-

  Expert w Bentley'u (wywiady z ludźmi sukcesu) jako podcast:
  🎧 Spotify: https://open.spotify.com/show/1kNf0LECBPq1UnXmUgSzGL?si=39QEPhkPQ02aaiVuRvfNDQ
  🎧 Apple Podccasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/maciej-wieczorek-expert-w-bentleyu/id1475372865?ign-mpt=uo%3D4
  🎧 Google Podcasts: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly93d3cuc3ByZWFrZXIuY29tL3Nob3cvMzY1MTMwMi9lcGlzb2Rlcy9mZWVk

  Biznes 2.0 (omówienia strategii biznesowych) jako podcast:
  🎧 Spotify: https://open.spotify.com/show/0PMzmBbRgKusJdCG4dPRg4
  🎧 Apple Podccasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/biznes-2-0-maciej-wieczorek/id1478158347?uo=4
  🎧 Google Podcasts: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly93d3cuc3ByZWFrZXIuY29tL3Nob3cvMzY4MzgxOC9lcGlzb2Rlcy9mZWVk

  #firma #marketing #biznes #nieruchomości

 2. Witam,
  Świetny materiał rozjaśnił mi umysł.
  Właśnie skończyła mi się umowa na abonament oraz raty za telefon które opłacałem dwa lata i już szukałem nowego modelu smartfona bo przecież proponują a i stary się znudził i wiesz co? Doszedłem do wniosku że nowy się znudzi po dwoch tygodniach a placił będe trzy lata bo takie sa oferty,a mój stary telefon jest sprawny,dzwoni,pisze,internet działa więc nie potrzebuje sie wiazac i placic 100 150 zł miesiecznie niby nie wiele ale taki stówek sie nazbiera i robi sie wlasnie wiecej niż zarobilem. Dziekuje za materiał zarabiam 3700zl nie mam kredytów ale mimo to lekko nie jest.

 3. Panie Macieju. Prosze o wskazówkę. Jak radzić sobie gdy otaczają mnie ludzie biedni.
  Gdy rodzina podcina skrzydła
  Gdy 95% pomysłów jest wykpiwane, obrzydzane.
  Bedzie mi miło jesli kiedyś wyrazi pan swoją opinię w tej sprawie.
  Pozdrawiam.
  Niedoszły Miloner.

 4. Panie Macieju, grając 14 milionów razy ciagle prawdopodobieństwo jest takie same. Musisz zagrać raz i obstawić 14 mln kombinacji to wygrasz na pewno, to się zgodzę. 🙂

 5. „Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy; niektórzy, ulegając jej, zboczyli z drogi wiary i uwikłali się sami w przeróżne cierpienia.” 1 TYM. 6,10 (BW)

  „Powiedział też do nich: Baczcie, a wystrzegajcie się wszelkiej chciwości, dlatego że nie od obfitości dóbr zależy czyjeś życie.” ŁUK. 12,15 (BW)

  „Nikt nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim pogardzi. Nie możecie Bogu służyć i mamonie.” Ewangelia św. Mateusza 6,24, mówi. „A ci, którzy chcą być bogaci, wpadają w pokuszenie i w sidła, i w liczne bezsensowne i szkodliwe pożądliwości, które pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie.” 1 TYM. 6,9 (BW)

  „Umiem się ograniczyć, umiem też żyć w obfitości; wszędzie i we wszystkim jestem wyćwiczony; umiem być nasycony, jak i głód cierpieć, obfitować i znosić niedostatek. Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie.” FIL. 4,12-13 (BW)

 6. Jeśli podzielisz się ze znajomymi swoimi pomysłami finansowymi to albo Cię wyśmieją i w konsekwencji stracisz tych znajomych, ale dadzą Ci motywację do osiągnięcia tego co zamierzasz (choćby na przekór, żeby im udowodnić :-), albo Ci pomogą zrealizować Twoje plany i … staniecie się przyjaciółmi. W jednym i drugim przypadku masz wartość dodaną. PS Dzięki za kolejny świetny odcinek.

 7. Przesłanie trafne ale ta rozciągnięta forma, jej przerost na nad treścią, agresywna narracja i krzyki jest tak męcząca ze odpadam. A szkoda.

 8. 1:06:44 Jako ktoś kto uprawia kulturystykę potwierdzam, że trzeba skupiać się na działaniach, bo efekty ciężkiej pracy widoczne są dopiero po dłuższym okresie czasu, oraz są one najlepszą motywacją do dalszego działania 🙂

 9. 33:33 Pewnie racja jest, że życie bogatego jest statystycznie przyjemniejsze niż biednego ale jednak nie zawsze. Stara prawda mówi, że pieniądze szczęścia nie dają. I tak właśnie często się dzieje. Sama znam bardzo bogatą i bardzo nieszczęśliwą osobę. Wystarczy także popatrzeć na wszelkie gwiazdy muzyki czy też filmu, które mając góry pieniędzy popełniały samobójstwa. Tak więc może być tak, że z dużymi pieniędzmi nie żyje nam się wcale przyjemniej ani szczęśliwiej, a skromnie żyjący człowiek jest o niebo szczęśliwszy i bardziej zadowolony ze swojego życia niż ten bogaty.

 10. Co do języków obcych… piszę to jako niedoszły germanista (jeden semestr), i już jak najbardziej realny mgr historyk-archiwista, stypendysta TU Chemnitz. Cudzoziemiec nigdy nie będzie mówił w danym języku obcym tak, jak autochton; owszem, język obcy można opanować w bardzo dobrym stopniu (C2), osobiście znam ludzi którzy zupełnie swobodnie posługują się niemieckim czy angielskim (niestety nie zaliczam się do nich), ale są to wyjątki; przede wszystkim wykładowcy filologii obcych czy tłumacze przysięgli. Moja kuzynka uczęszczała do Kolegium francuskiego w Bydgoszczy, od wielu lat mieszka wraz z swoją rodziną w Belgii, jest tłumaczką w sądzie I instancji w Liege, a mimo to francuski matematyczny okazał się dla niej barierą; za to moja siostra, nauczycielka matematyki, absolwentka Uniwersytetu Poznańskiego, absolutnie nie znając francuskiego była w stanie udzielać zdalnie korepetycji córce kuzynki (w Belgii mają bardzo wysoki poziom matematyki, Alicja w gimnazjum miała to, co moja siostra na I roku studiów; tym większe brawo dla niej!). Z kolei na germanistyce miałem kolegę, który chodził w Niemczech do szkoły, miał dziadka z Wehrmachtu (to nie żart, a nasza historia!), świetnie mówił po niemiecku, co nie powinno dziwić, ale na studiach miał spore problemy; niektórzy studenci nigdy nie będąc w Niemczech radzili sobie dużo lepiej od niego; ostatecznie studiów nie skończył. Moim zdaniem więc, nie ma tu reguły, jeden łatwiej się uczy języków obcych, inny trudniej… Ale nigdy nie będzie to znajomość na poziomie autochtona, tutaj nie ma opcji; jest za dużo niuansów językowych, poza tym języki branżowe… polski też potrafi tutaj zaskoczyć, przyznaję się do słabej znajomości swojego języka ojczystego, co tu mówić o obcych…!?

 11. Bardzo lubię ten kanał i regularnie oglądam (gdy tylko mam tzw.,,dzień wolny'') filmy z tej serii. Nie mogę niestety jednak przejść obojętnie do Twojego wywodu zaczynającego się mniej więcej od 51 minuty. Patrząc jakich słów używasz, nie ma sensu popadać tutaj w dłuższe dygresje dlaczego to co mówisz jest zwyczajnie krótkowzroczne. Cieszę się, że te nowsze nagrania charakteryzują się już wyższym poziomem.

Comments are closed.