SPRAWKI – bogini GAJA w Katedrze, a Duch Święty źródłem PODZIAŁU?


SPRAWKI – bogini GAJA w Katedrze, a Duch Święty źródłem PODZIAŁU?
Wsparcie mojej pracy 👇🏻
1. PATRONITE:
2. Na konto: 48 1020 1853 0000 9002 0400 3935
[Z Zagranicy: PL48 1020 1853 0000 9002 0400 3935, BIC/SWIFT: BPKOPLPW)]
3. PayPal:
4. na YouTube: przycisk [WESPRZYJ] pod filmem

Zapisz się do mojej listy mailingowej ➛ v
Facebook Group Machine

30 thoughts on “SPRAWKI – bogini GAJA w Katedrze, a Duch Święty źródłem PODZIAŁU?”

 1. A może jest tak, że rzeczywiście nie ma już zbyt wiele czasu, wielkie korporacje coraz bardziej grają w otwarte karty, bo co im zależy, za 20 lat ich nie będzie, a szkody które jeszcze zdążą zrobić są ich.

 2. A Pan dalej uwielbia zajmować się cotygodniowymi objawami toczącej Kościół i Świat choroby, zamiast próbować znaleść przyczynę. Pozdrawiam Pana i Automat do odpowiadania na maile.

 3. Arcybiskup Lefebvre do Święty obrońca wiary katolickiej i kościoła. Wystarczy przeczytać kilka książek. Modlę się o wyniesienie na ołtarze.

 4. Ok 8:50 – nie zachwycałbym się jakoś tym wynikiem. Pytanie sondażowe jest dość specyficzne i moim zdaniem naprowadza na odpowiedź.
  "Czy biorąc pod uwagę fakt, że Disney coraz bardziej dodaje seksualne treści w materiałach dla dzieci, będzie pan/pani gotowa robić więcej czy mniej interesów z firmą Disney (lub pewno korzystać z usług)."

  Jeśli we wprowadzeniu oświadcza się, że Disney seksualizuje nieletnich, a potem pyta – czy Ci się to podoba. To dość mały odsetek ludzi powie tak. Ale na proste pytanie "Czy lubisz Disney-a?", myślę, że dalej większość odpowie Tak.

  Taka mała uwaga o małych kłamstrach, wielkich kłamstwach i statystykach 😉

 5. Papieża Franciszka nie da się obronić żadną argumentacją. To jest komunista, lewicowiec z krwi i kości. "Po owocach ich poznacie". Jego owoce to – 1. Medal św. Grzegorza dla aborcjonistki. 2. "Szczekanie" NATO u granic Rosji" – do dziś nie nazwał Rosji agresorem.4. "Wszyscy jesteśmy winni" – wojny na Ukrainie. 5. Paczamama w Watykanie. To osoba fałszywa, wijąca się jak wąż, aby dogodzić każdej ze stron. Każdemu powie to co chce usłyszeć. Jego mową nie jest: "Tak – tak / nie – nie".

 6. Jeżeli chodzi o bractwo to trzeba być chyba tu ostrożnym i pamiętać i ślubach posłuszeństwa. Poza tym czy to nie to bractwo przeciwstawialo się kanonizacji Świętego Jana Pawła II?

 7. Pytanie, Panie Dawidzie – dlaczego KK nie zrobi porządku, z tymi duchownymi, którzy JAWNIE przeczą Ewangelii? Czemu, musi Pan przedstawiać to, jako: ciekawostę, informację, ewentualnie jako "głębokie zaniepokojenie".

 8. Nie mogę słuchac Franciszka, moze On w ogole nie zna Pisma, teologiem to On na pewno nie jest. Zamieszanie i walka przeciw tradycji. Ot synonim tego papieza.
  Ja nie wiem, coraz trudniej modlic sie za kogos takiego.

 9. Córka właśnie wróciła z kilkudniowego wypadu na Węgry. Jest zachwycona krajem (ceny sporo przystępniejsze 😉), zabytkami ale przed wszystkim, ludźmi. Opowiada, że są sympatyczni, pomocni i serdeczni. I spokojni 😃. A teraz słucham o tym kraju i narodzie u Dawida… Wychodzi na to, że byłoby to dobre miejsce do normalnego życia.

 10. Na synodzie w archidiecezji łódzkiej nie było mowy o święceniu kobiet, w sprawach LGBT była mowa o katechizacji i nauczaniu takich osób, doszliśmy do wniosku że Kościół jest i ma pozostać hierarchiczny i w Kościele istotne jest posłuszeństwo. Upraszcza Pan sprawę, sam Jezus powiedział o sobie że jest Księciem Pokoju, a jednocześnie że przyszedł przynieść wojnę pomiędzy dziećmi i rodzicami, miedzy synowymi a teściowymi, że jest "Znakiem Sprzeciwu" i tak jest również z Duchem Świętym. Weźmy pod uwagę choćby wszystkie objawienia które zostały uznane przez Kościół najpierw zawsze były zwalczane, czyli powodowały podział. Żaden święty nie był przeciwny Papieżowi. Murem za papieżem Franciszkiem!!

 11. Widzę że zły bardzo miesza, żeby ludzi kochających Kościół i Wiarę Katolicką odciągnąć od pasterzy którzy dążą do jedności Kościoła, o którą się modlimy na każdej mszy św.

 12. Od 3 lat noszę mantylkę. Od roku uczestniczę we Mszy Trydenckiej. Przez pierwszy rok widziałam zdziwienie i uśmieszki ze strony osób modlących się w kościele. Najbardziej bolały spojrzenia zakonnic. Ale przetrwałam też przykry czas zdziwionych spojrzeń i Pan Bóg pozwolił mi uczestniczyć we mszy, gdzie inne kobiety też mają mantylki.

 13. Sprawa jest skomplikowana. Patrzę na to intuicyjnie. Nie podoba mnie się, że kapłan stoi tyłem do ołtarza. Kazanie powinno być głoszone z mównicy.  „Wieczny Kanon Mszy św.” dlaczego to zmieniono. "

 14. jak dla mnie największym chamstwem (choć należałoby użyć gorszego słowa) nie jest pustoszenie Kościoła (choć to już zbrodnia wołająca o pomste do Nieba) ale to, że wszelkie swoje wymysły zwalają na Ducha Świętego… trudno mi to jednoznacznie zinterpretować, ale może to być jeden z tych grzechów przeciwko Duchowi Świętemu, który nie będzie mógł być odpuszczony

Comments are closed.