Świat się skończył na 6 godzin – Awaria Facebooka


00:00 Co tam u nas słychać?
08:21 Awaria Facebooka

Awaria Facebooka i Instagrama trwała aż 6 godzin. Oto co było przyczyną

Własny interes Facebooka ważniejszy od bezpieczeństwa użytkowników. Była managerka obciąża firmę

Awaria Facebooka pokazuje, że bez niego internet już nie działa (OPINIA)

Grupa Rock i Borys na FB –

Podcast Remigiusz “Pojęcia Nie Mam” Maciaszek

Podcast metaKINO – Borys Nieśpielak i Wiktor Obrok

Serwer Discord podcastu Rock i Borys!

Słuchaj nas na Lectonie:
Słuchaj nas na Spotify:
Słuchaj nas na iTunes:

Program LIVE w niedzielę od osiemnastej –

Rock i Borys to program o grach, technologii i życiu 😎
W każdą niedzielę od godziny 18.00 do 21.00, na LIVE twitch.tv/jarock.pl, będziecie mogli zobaczyć dyskusję, którą toczyć będą Borys Nieśpielak oraz Remigiusz Maciaszek. Panowie poruszą wiele aktualnych tematów zazwyczaj związanych z grami, branżą, technologiami, filmami, nauką i kulturą.

WSPÓŁPRACA: rckbrs@agencjaslucham.pl

Rock
Twitter –
Instagram –
Twitch –

Borys
YT –
Twitter –
Instagram –
Twitch –
Mój film dokumentalny “Wszystko z nami w porządku” –

Audycja zawiera lokowanie produktu:

Ważne linki:
^^ Internet od MOICO –
^^ Sprzęt Rocka –
^^ Forum –
^^ Facebook:
^^ Rock –
^^ JaRock –

#RCKBRS #Facebook #Twitch
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Świat się skończył na 6 godzin – Awaria Facebooka”

 1. Signal spoko zwłaszcza że szyfruje wiadomości ale dosyć często ma problemy techniczne. MSG dramat pod względem prywatności. Trzymają wszystkie rozmowy od początku świata. Jeśli Rock kogoś tam obraził 5 lat temu to nadal można to wyciągnąć.

 2. A propos studentów tworzących grupy na FB to prawda, Facebook jest na tym polu bardzo atrakcyjny dla studentów (razem z grupowymi konwersacjami na messengerze).

 3. Facebook to same zlo takie komentarze sa bardzo czeste. Z drugiej strony kto kaze komus z tego korzystac ? Ma ktos obawy o dane to mozna zrezygnowac. No i jaka korporacja jest "krystalicznie czysta" ?

 4. Pytanie: skoro konfederacje są prywatne i to ich zasady kto walczy, to czy jest ok jak prywatne korporacje pozwalają na mobbing i wykorzystanie seksualne pracownic? Tu i tu prywatne podmioty, dalej padło – przecież nie musi tam walczyć niech zmieni – No coz pasuje do afer z ostatnich lat czyli „mogła zmienić prace jak jej przeszkadzało”.
  Pytanie do Borysa 😉

 5. Jak dowiedzialem sie, ze stracil 7 mld dolarow za te przerwe w dostawie fejsBoga, to wyrazny usmiech zarysowal sie na moim lico XD naszla mnie konsternacja i reflekcja… 7 mld dolaruf.. szczebel nizej w wyscigu szczurow poprzez spadek akcji… i ta mysl ,,pazerny zawsze dwa razy traci''… a mogla pazerna istota te 7 mld przeznaczyc chocby na oczyszczanie wod… zasadzic z miliard drzew, zrobic cokolwiek pozytecznego, ale pewnie jedyna rzecza jaka zrobil po fakcie utraty pozycji jednego z czolowych liderow w owym wyscigu szczurow, to byl placz i masturbacja pod swoj stan konta XDDD pozdrawiam

 6. Sobota, kawa, wreszcie odpoczynek… Jest Podcast! Jeszcze nie oglądałem a więc do dzieła. Temat na twarz – Awaria Facebooka. Ale jak to? Kiedy? O co chodzi? 🙂
  Dacie wiarę, że te nieszczęsne 6 godzin, które dla większości świata okazały się niemalże wieczną udręką, mnie kompletnie nie dotknęły? Byłem w pracy a po powrocie wsio śmigało jak należy. Sytuacja identyczna, jak awaria prądu w domu podczas naszej nieobecności, którą zdradzają jedynie zresetowane zegary na sprzęcie elektronicznym 😛 Armagedon!
  Najzabawniejsza w tym wszystkim jest refleksja… Czy świat oszalał czy to tylko ja jestem jedynym (nie)normalnym człowiekiem, który poradziłby sobie w życiu bez Facebooka 🙂

  Pozdrawiam Was Świrki! Udanego weekendu życzę 🙂

 7. świat się skończył z prowadzeniem do wszystkich portali multum reklam oraz propagandy i cenzury. Ślepy by tego nie zauważył. Fejsbuk nie powinien już istnieć za wyciek danych osobowych

 8. Borys powoli zaczyna się poczuwać na kogoś ważnego, i coraz bardziej gryzie innych, a każdy wie co by było bez Remigiusza, proszę zejdź na ziemie.

 9. Jak przeżyłem awarię Facebooka?
  W pracy, potem zmęczony poszedłem spać. Tak naprawdę nie miałem czasu i sił jej poczuć

  Co do słuchania państwa, to wybieram Spotify. Często was słucham w aucie zamiast radia, jak jeżdżę służbowo (pracuje jako dostawca).

Comments are closed.