W tym tygodniu będzie się działo na rynkach! | “Co w rynku piszczy?”


“Co w rynku piszczy” to cykl cotygodniowych webinariów CMC Markets poświęconych bieżącej sytuacji rynkowej. Podczas godzinnego spotkania dowiesz się na jakie wydarzenia na rynku zwracać szczególną uwagę i na jakie instrumenty mogą mieć one wpływ. Już teraz ustaw sobie przypomnienie – webinarium w każdy poniedziałek o godzinie 18:00​​​​​​​​​​​​​​!

Czy chcesz, aby jakiś konkretny instrument został omówiony podczas przyszłotygodniowego spotkania? Zostaw informację w komentarzu pod filmem!

Twoja propozycja będzie również inspiracją do naszych analiz wideo.

#Giełda #cowrynkupiszczy
———————
Więcej na:
TT:
FB:
Stronie:
Szukaj filmów z hasztagiem #CMCMarkets

Słuchaj naszych podcastów na:
Soundcloud:

—————
CMC Markets świadczy usługi na zasadzie wyłącznie realizacji zleceń (execution only). Prezentowany materiał (niezależnie od tego, czy zawiera jakiekolwiek opinie) służy wyłącznie celom informacyjnym i nie uwzględnia osobistych okoliczności ani celów inwestycyjnych. Żadna informacja w tym materiale nie jest, ani nie powinna być uważana, za poradę finansową, inwestycyjną lub inną poradę, na której należy polegać przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Żadna z opinii wyrażonych w materiale nie stanowi rekomendacji CMC Markets lub autora materiału, że jakakolwiek wskazana strategia inwestycyjna, transakcyjna lub inwestycyjna, jest odpowiednia dla konkretnej osoby. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
Facebook Group Machine

1 thought on “W tym tygodniu będzie się działo na rynkach! | “Co w rynku piszczy?””

Comments are closed.