WEBINAR NA ŻYWO – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO NOWEGO nieŁADU?


Już dziś zapisz się na
Do zobaczenia na żywo w Łodzi 11 września 2021 🙂
Facebook Group Machine

30 thoughts on “WEBINAR NA ŻYWO – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO NOWEGO nieŁADU?”

  1. Jestem baranem, świadomym baranem. Żyjemy w czasach, w których głos wilka brzmi jak głos pasterza a głos pasterza, jak głos wilka. Całkiem się porypało. Dziękuję za wartościowe przesłanie. Barany też mogą skorzystać i korzystają:)

  2. To prawda. Tylko celnicy Chorwadzcy sprawdzali kody i wysyłają turystów na testy, nakładając 10 dniową kwarantannę. Trzeba spierniczać z Chorwacji. Wyciągają pieniądze.

  3. Moim zdaniem jakość będzie drastycznie spadać. A to dlatego że większość osób nie ma najmniejszego cienia pokory. Dzięki temu jest jak jest. W wielu firmach zauważam że poziom debilizmu osiągnął najwyższy szczyt.

  4. udział w konferencji na której prelegent ma godzinke lub mniej, to szkoda czasu i pieniędzy, organizator powciskał, jak najwięcej "znanych" nazwisk aby poszerzyć grupę dolelową. Kasa się będzie zgadzać…

  5. Nie można opuszczać swojej ojczyzny trzeba walczyć o wolność i jej dobro bo syjonisci tu się osiedlaja i odbierają nasze dobro i bogactwa pod ziemia .mowi o tym Pan Tytko .

  6. Kuba – miszcz zaprzeczania samemu sobie :-). 99 odcinków, jak to jest chujowo i będzie jeszcze chujowiej, żeby w odcinku 100 na pytanie o marzenia odpowiedzieć : " żeby było, jak jest ". I jak ktoś nie śledzi kariery jutubowej Kuby od początku, to odpowiem : tak, tak samo było od początku….:-)))

  7. ja piernicze… ale sie przyczepiłeś do biednej stuardesy….. To jej praca… w samolocie nalezy się słuchać załogi… tak było zawsze…. Człowieku, co się z Toba dzieje? Wszyscy są źli… bo ktoś o coś prosi?

  8. Kuba Midel twierdzi, że w Polsce nie da się zarabiać mniej niż 10 tys miesięcznie. Ciekawa jestem czy każdy ma takie samo zdanie o tej niemożliwości zarabiania mniej. Mi się jakims cudem udało zarabiać mniej niż 10 tys. -:)

Comments are closed.