Wini x Wojciech Goduński, biznesmen – rozmowa


Rozwijaj Stoprocent 👉
Chcesz z nami pracować? Pisz na adres: praca@stoprocent.com
Aktualnie poszukujemy designera, projektanta oraz social media ninja.

gastronomia, krach na giełdzie, sport

👉 Wojciech Goduński

www.wojtex.net

http://instagram.com/kopalniasukcesu/

💲 WSPIERAJ KANAŁ:

🔔 SUBSKRYBUJ
🔥 PATRONITE
🛒 SKLEP
👍 FACEBOOK
❤ INSTAGRAM
✉︎ KONTAKT: wini@ogarnijsie.pl
🎵 Studio STOPROCENT studio@stoprocent.com
💭 kanał Mamy Winiego – Ostatnio czytałam

🎬 WSZYSTKIE ROZMOWY

⬇️ POZOSTAŁE SERIE ⬇️

✪ ZDANIEM WINIEGO
✪ NA ŻYWO
✪ MUZYKA
✪ FOREVAYANG
✪ UNBOXINGI
✪ GOTOWANIE
✪ TELEDYSKI

———————————————————————
Copyright © Wini. All rights reserved.
———————————————————————

#Wini #RozmowyWiniego #WojciechGoduński
Facebook Group Machine

30 thoughts on “Wini x Wojciech Goduński, biznesmen – rozmowa”

  1. Wini zaproś chłopaków z Warszawski Koks. Rozwijają swoj biznes, maja ogromna społeczność no i doradza Tobie pewnie w kwestii chudnięcia :))

  2. Dużo ciekawych rzeczy sie dowiedziałem , jeden z najlepszych odcinków ostatnimi czasy , szacunek dla Pana Wojciecha Goduńskiego i niech sie Panu wiedzie!

  3. Tylko do karczowania się wynajmie firmę w 5 minut, przyjadą zrobią i wysprzątaja lecz za dobra stawkę. A czasy Pana Henia który zrobi za 100 czy pół litra już czasy się skończyły.

  4. Pan Wojciech Goduński o normalnym życiu: "(…) żyjesz sobie na średnim poziomie – kupujesz sobie z raz tam na 3 czy 5 lat samochód z średniej półki (…) ". Ilu ludzi żyjących na takim "średnim" poziomie jest w stanie znieść ta planetka? Ta wypowiedź to smutny przykład tego jak przerażająca większość ludzi myśli o życiu. Zupełnie zapominając o rzeczach fundamentalnych – im wyższy standard życia tym mniej ludzi, którzy mogą w takim standardzie żyć. Bo ta planecina jest (w bardzo dobrym przybliżeniu) układem zamkniętym. Jeśli tempo naszej ogólnie pojętej konsumpcji przekroczy zdolności "przerobowe" planety (tempo odnawiania się zasobów) to czeka nas głód i życie w chrobogennym środowisku… bo przecież Św. Mikołaj nie przywiezie nam z kosmosu czystej wody, powietrza, żywności, krzemu, fosforu itd. Pozdro!

  5. Szczerze mowiac niespecjalny wywiad, gosciu przez godzine praktycznie nic ciekawego nie mial do powiedzenia. Ot, taki biznesmę lat 90, tutaj handelek autami, tutaj jakies franczyzy nie wiadomo czego. Po ich stronie widac ze zmiany designu nie miala od 15 lat. Serio, czasem sie zastanawiam, jak tacy ludzie do czegos doszli? Nigdy jego knajp nie widzialem na oczy, a troche polski powiatowej zwiedzilem. Lub opcja tez taka, jak to wiele "biznesmenow" lat 90 sie dorobilo, na wczesniejszej agenturze i wspolpracy ze sluzbami

Comments are closed.