ZASADA 10% – to podniesie Twój standard życia.


Przedstawiam zasadę, którą sprawia, że podnoszę systematycznie swój standard życia o około 10%. Myślę, że to dobra metoda i warto się z nią zapoznać.

📒 TAGI 📒
#zasada10% #czas #pieniądze

✅ Subskrybuj Kanał o Zarabianiu Pieniędzy ✅
👉Nowe odcinki co WTOREK o godzinie 18. TYLKO SPRAWDZONA WIEDZA.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
⏰ Podział odcinka ⏰
0:00 – Wstęp
1:02 – 1️⃣ Mieszkanie za granicą
2:41 – 2️⃣ Zasada 10%
6:07 – 3️⃣ Nieruchomości w Anglii
9:25 – 4️⃣ Nauka inwestowania
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Zobacz listę TOP 30 książek na stronie
🛒

⚡️Zacznij od najlepszego wydarzenia networkingowego w branży nieruchomości:

⚡️ Subskrybuj kanał YouTube:

⚡️ Obserwuj nas na Facebooku:

⚡️ Dołącz do grupy Nieruchomości na Facebooku,

(ponad 13.000 osób)

⚡️ Sprawdź nasz Instagram:

Masz pytanie dotyczące eventów oraz kursów online?
Jesteśmy do dyspozycji:

🔎 szkolenia@pawelalbrecht.com

Z życzeniami sukcesów,
Zespół Albrecht International
Facebook Group Machine

30 thoughts on “ZASADA 10% – to podniesie Twój standard życia.”

 1. Nie wiem czy tutaj dostanę odpowiedź, ale potrzebuje porady. Próbuje się wkręcić w zawód agenta nieruchomości i w mojej okolicy albo nikt nie odpowiada na moje CV, albo ma dosyć negatywne opinie (chodzi o duże firmy). Znalazłem jednak jedną która jest świeża na rynku, ma super opinie i cały zespół wydaje się wyluzowany i miły ALE jest w Warszawie, czyli odemnie dosyć daleko i na dłuższą mete bym się musiał przeprowadzić.

  Pytanie brzmi, czy ma sens wynajmowanie pokoju gdzieś w Warszawie albo na obrzeżach, czy może lepiej pójść na głęboką wode i wynająć całe mieszkanie po czym podnajmować? Od razu mówię że nie mam żadnego doświadczenia w nieruchomościach i czuje się z tym niepewnie, ale logika mi podpowiada że podnajem miałby większy sens.

 2. Czyli jeśli zarabiam około średniej. 60000 rocznie. 10% zainwestuje z tego 8%(a jest to hojne założenie) będzie zysku rocznie. Za 30 lat będziesz miał lekki dodatek do emerytury.

 3. Panie, nic tylko kupić mieszkań najlepiej 10 i wynajmować. Chyba już to kiedyś słyszałem, chyba był to rok 2007 albo 2008, takie to wszystko rzekłbym nieskomplikowane lub wręcz proste

 4. Moim zdaniem jeśli nie stać Cię na zakup samochodu wakacji czy innych zabawek z oszczędzanych pieniedzy, to po prostu cie nie nie nie stać. I to nic złego wszystko z czasem. A co do mieszkań fajnie by to było zainwestować i powiększać portfel nieruchomości.

 5. Dlaczego się tak ograniczasz ? Głupio strasznie robisz… 10% na 5-10% a nie lepiej 1 % na 10000%? Przecież to Ty decydujesz o tym ile dostaniesz zwrotu z inwestycji mówisz o tym jakby to było oczywiste że otrzymasz dodatkowe 10%… Skoro jesteś taki pseudo mądry to powiedz ludziom dokładnie w co mają zainwestować, ile i kiedy żeby dostali dodatkowe 10% a nie opowiadaj bajek bo dobrze wiesz że raz ktoś zarobi dodatkowe 17% w ciągu roku a innym razem podejmie błędną decyzję i straci 32%… Bajki zostaw dla dzieci a konkretnie powiedz że masz głównie kasę z kursów, książek i reklam a nie Bajki jak każdy YT i inny znawca finansowy że trzeba inwestować i żyć wygodnie z procentów czy inwestycji. Bo jeśli ktoś ma na start na inwestycje 10milionów to jest w stanie coś z tego wymyślić żeby z tego żyć a ktoś z kapitałem np. 10 tys. Zł. Nawet przy osiąganiu 20% zysków rocznie za te 2 tysiące długo się nie pobawi…

  ,,Do końca życia,, do końca życia to masz pewne że umrzesz albo że będziesz płacił podatki… A nie pewne że będziesz miał do końca życia 100 tys. Zł rocznie z mieszkania bo dobrze wiesz że tak to nie działa. Są remonty, są przestoje w wynajmie. A na dodatek skąd brać miliony na zakupy mieszkań… (Z nieba?)

  Prawda jest taka że jakby Cię sprawdzili to pewnie jesteś właścicielem 2 mieszkań:D jedno Twoje a drugie po rodzicach 😀 a tu bajera ile to masz mieszkań i ile zarabiają 😀

 6. Jasne. Nie pomyślałeś, że 200.000 zł to kwota którą większość społeczeństwa nigdy nie miala w ręku i nie będzie miała żeby ot tak kupić sobie nieruchomość. Jak dla mnie przekazana wiedza w materiale jest z kategorii ciekawa i bezużyteczna.

 7. Trzeba kupić więcej mieszkań żeby było na spłatę lepszego auta.. no geniusz:)… a te mieszkania za darmo dają..🤔😳 panie może Pan nie wie ale wiekszosc mlodych na dzień dzisiejszy mają problem żeby kredyt dostać na tylko jeden dom… a jak już dostaną to go spłacą po 30 latach…

 8. No dobra ale skąd wziąć na początek wgl pieniądze. Administracja, zarządzanie tym co masz, spoko. Ale większość z nas tyle nie zarabia by zrobić coś takiego i mieć czas na bliskich itp. Zatem co proponujesz by podnieść zarobki?

  Bo jeśli dobrze rozumiem ten materiał mówi wyłącznie jak mądrze dysponować środkami by zarabiały na siebie ale żeby tak zrobić najpierw trzeba je zarobić.

  Jak wyjść z tych stawek minimalnych i ciut lepszych? No bo najwyraźniej się da skoro ty teraz o tym mówisz i najwyraźniej biedy nie klepiesz.

Comments are closed.